TGI Fridays chce, abyś zapłacił za to z darmowym hamburgerem

Jakby całodzienna promocja Happy Hour była niewystarczająca, TGI Fridays rozpoczyna dziś zupełnie nową inicjatywę: Jump Burger-AKA to Twoja szansa na grę w Oprah i losowe podarowanie znajomym darmowych cheeseburgerów.

Zasadniczo jest to BOGO przeniesione na wyższy poziom. Jeśli zamówisz ręcznie burger z piątkowego menu TGI od 1 lipca, otrzymasz 12-cyfrowy kod wydrukowany na pokwitowaniu. Wprowadź kod na stronie JumpBurger.com (oficjalnej stronie firmy dotyczącej promocji), a otrzymasz specjalny link do publikowania na Facebooku, Twitterze lub wysyłając e-mailem. Pierwsza osoba, która kliknie na ten link i poda jego nazwę i adres e-mail – lub zaloguje się za pośrednictwem Facebooka – zaczepi darmowego burgera, który może wymienić na dowolnym TGI Fridays w całym kraju.

TGI Fridays Jump Burger campaign

TGI piątki

Masz czas do 23 sierpnia, żeby kupić hamburgera i otrzymać kod do darmowego, a jeśli jesteś szczęśliwym przyjacielem, który jest utalentowany powiedział, że wolny burger, masz czas do 22 września, aby go zrealizować, zgodnie z warunkami promocji promocji. Ponadto kampania nie ma zastosowania do posiłków dla dzieci, więc nie dostaniesz kodu na pokwitowaniu, jeśli chodzi o makaron z kurczaka Bruschetta, a Twój mini-me jest serowarskim w rodzinie.

Wraz z nową promocją pojawia się także kwartet nowych hamburgerów: 22 lipca sieć rozpocznie sprzedaż sycylijskiego Stacked Burger, w którym znajdują się dwie kanapki z kanapkami z mozzarellą; pikantny chorizo ​​burger, załadowany – odgadłeś to – kiełbasa chorizo; Smoke Stacked Burger, podwójnie pasztecik z bekonem; i Jack Sliders, z hamburgerami usmażonymi sosem Jacka Daniela i zwieńczonymi grillowaną cebulą.

Śledź Delish w dniu Instagram.