Napoje świąteczne Starbucks z całego świata sprawią, że będziesz chciał podróżować

obraz

Nie zapomnij go przypiąć na później!

Australia: Christmas Tree Peppermint Dark Mocha

obraz

Starbucks

Bicze z bitej śmietany i biszkoptów z czerwonymi i zielonymi cukierkami to rarytas Starbucks Australia na świątecznym świerku. Dolna część to miętowa mokka wykonana z gorzkiej czekolady i jest gorąca lub w stylu Frappuccino.

Brazylia: Frappuccino z Czarnego Lasu

obraz

Starbucks

Ciasto z czarnego lasu – lub floresta negra, jak to jest znane w Brazylii – jest podstawowym darem, a ten Frapp jest z niego czerpany, o smaku ciemnej czekolady i wiśni..

Chiny: Boże Narodzenie Panettone Latte

obraz

Starbucks

Nie ma jeszcze żadnych Starbucksów we Włoszech, więc Chiny użyły kultowego świątecznego ciasta w stylu boot country jako własnego smaku latte. Wymagają tylko miłośnicy słodyczy: sos bazowy jest przyprawiony jak jeden, a następnie zmieszany z espresso. Górna warstwa parzonego mleka jest usłana suszonymi jabłkami, pomarańczami i żurawiną.

Niemcy: Fudge Hot Chocolate

obraz

Starbucks

Chocaholics mają obsesję na punkcie tego powracającego faworyta, który jest ekstra-czekoladowym przyjęciem na regularną gorącą czekoladę Starbucks. W napoju jest nie tylko syrop kufelkowy, bitej śmietany smakuje krówka, a zwieńcza się złotymi białymi lokami czekolady.

Indonezja: Praline Mocha

obraz

Starbucks

Ta mokka zmieniła menu w Europie i Azji, aw tym roku wylądowała na Indonezji. Dzięki prostemu smakowi orzechów laskowych i delikatnej mochę, to bardziej ukochana klasyka niż przygodowy nowicjusz.

Japonia: malinowy biały czekoladowy frappuccino

obraz

Starbucks

Japońska mieszanka smakowa wygląda tak, jak należy w sezonie świątecznym, ale smak jest trochę letni. Baristas wymieszaj białą czekoladę z kwaśnymi malinami w postaci mokki lub Frappuccino, a następnie na wierzchu bitej śmietany z tymi samymi składnikami.

Korea: Valencia Orange Tea Latte

obraz

Starbucks

W Korei najładniejszy napój świąteczny w menu kawowego giganta jest w rzeczywistości oparty na herbacie. Ten pomarańczowy i czarny herbat pochodzi z półksiężyca suszonych owoców cytrusowych.

Meksyk: Żurawina Biała Czekolada Mocha Latte

obraz

Starbucks

Starbucks używa białej czekolady w tej mocha, więc jest trochę słodsza niż podstawowa. Jest zwieńczony wstążkami sosu żurawinowego i skrystalizowanym cukrem z żurawiny.

Singapur: Toffee Nut Crunch Latte

obraz

Starbucks

Nie ma wiele toffi, które nie są lepsze – batony czekoladowe, lody z lodami, kawa. Ta orzechowa latte smakuje tak samo jak i jest również zwieńczona chrupiącymi kawałkami toffi.

Malezja: czarna herbata Teavana

obraz

Starbucks

Starbucks zamknął sklepy Teavana na początku tego roku, ale herbatki marki są nadal dostępne. Malezja wymieszała czarną herbatę z sokiem jabłkowym, aby stworzyć wyjątkowy smak na święta. Jest zwieńczona cynamonową pianką przyprawową.

Tajlandia: Vanilla Nougat Latte

obraz

Starbucks

Ta nowa latte smakuje jak coś, co można wyciągnąć z pudełka czekoladowego: espresso miesza się z sosem nugatowym i francuską wanilią. Następnie, aby go ukończyć, baristów dodać bitą śmietaną, mieszaną mżawką jagodową i chrupiącą cukierkami nugat truskawkowy migdałowy.

Wielka Brytania: uroczysty zimny napar z pomarańczą i żurawiną

obraz

Starbucks

Jest to klasyczny napar zimny Starbucks, wzbogacony słodkim syropem i zmieszany z kawałkami pomarańczy i żurawiną. Jest idealny dla osób, które nie chcą wyglądać, jakby popijały naprędce świąteczny napój … ale chcą napić się wybrednego napoju na wakacje.