12 najbardziej oburzających lodów w Ameryce

Oczywiście wszyscy kochamy lody, ale czy uwielbiamy je na tyle, aby pochłonąć siedem miarek podczas jednego siedzenia? Ten wyczyn zasługuje na poważne nagrody, więc wybraliśmy 12 lody tak wielkich i tak absurdalnych, że tylko najodważniejsi z miłośników mleczarstwa odważyliby się je zabrać..

The Kitchen Sink w San Francisco Creamery Co.

Walnut Creek, Kalifornia

Gigantyczne lody z trzema pokrojonymi w plasterki bananami, osiem gałek lodów, osiem porcji dodatków, góry bitej śmietany, posiekane prażone migdały, wiśnie, wszystko serwowane w specjalnej misce “Sink” to Twój Everest w tym wesołym sklepie, a my jesteśmy gotowi zdjąć czapki dla każdej osoby, która może znieść tę bestię. Jeźdźcy muszą sypać każdą kroplę lodów, nawet stopioną część, która spada na tacę, całkowicie sami i muszą to zrobić szybciej niż obecny czas wygranej (czas na pokonanie jest ograniczony do 30 minut). Osiągnij to wszystko, a wygrasz darmowe lody przez rok.

obraz

Mleczarnia w San Francisco

The Tchoupitoulas w Creole Creamery

Nowy Orlean

Tchoupitoulas to lody z ośmiu gałek lodów według wyboru przygotowanego z bitą śmietaną, wiśniami i waflami. Jeśli zjadacz skończy ostatni kęs lodów, ich nazwa schodzi do galerii sław Tchoupitoulas.

Sundae Summit Challenge w Appalachian Trail Café

Millinocket, ME

Czy jest lepszy posiłek po dłuższej wędrówce niż lody 4 funty? Zaprojektowany z okazji zakończenia szlaku, ten poczęstunek zaczyna się od banana, następnie 14 gałek lodów (po jednym dla każdego stanu, w którym krzyżuje się Szlak Appalachów), batonika Snickers, garść M & M’s i słynnego pączka Appalachian Trail Cafe . Lody są zwieńczone syropem czekoladowym, bitą śmietaną i wiśniami. Challengerowie muszą skończyć lody na jednym posiedzeniu, a jeśli to zrobią, dostaną darmową koszulkę, zdjęcie na Ścianie sławy i bezpłatną naklejkę.

Graeter’s Ice Cream Challenge na Placu Fontann

Cincinnati

14 sierpnia od godz. 12 do 13 wszyscy miłośnicy lodów zbiorą się, aby zobaczyć, kto naprawdę jest królem lub królową mleczarni. Trzydziestu zawodników będzie ścigać się, aby zobaczyć, kto może najszybciej skończyć kufel lodów, a zwycięzca bierze do domu trofeum z lodów i darmowe lody Graeter przez rok.

Graeter's Ice Cream Pack

Dzięki uprzejmości Graeter’s Ice Cream

The Rocky Top Challenge w It’s All So Yummy

Knoxville, TN

To wyzwanie zjada inne wyzwania związane z lodami na deser. Eaterowie mają tylko godzinę na podbój The Rocky Top Challenge, w którym przewidziano, że jedna osoba musi ukończyć 16 gałek lodów, trzy ciasteczka, trzy banany, syrop czekoladowy, karmel, kandyzowane plastry pomarańczy, bitą śmietanę, mini pianki marshmallow, kawałki cukru, krem z marshmallow, posypki pomarańczowe i składnik niespodzianki. Jeśli możesz to wszystko skończyć, 50 $ lody jest bezpłatne i dostajesz swoje zdjęcie na Wall of Fame z innymi mistrzami lodów, takimi jak Peyton Manning i Phillip Fulme.

Skyscraper Challenge, Coolhaus Ice Cream Truck

Nowy Jork

Kawałek ciasta kończy się kanapką z lodami za jednym razem, ale wyzwanie The Skyscraper nie jest proste. Jeśli miłośnicy kanapek z lodami mogą skończyć całą tę wielowarstwową kanapkę za 20 dolarów, czyli “budynek” – zrobiony z pięciu gałek lodów w środku pomiędzy sześcioma ciasteczkami – to za darmo.

Splendiferously Superific Summer Spectacular Ice Cream Eating Challenge, Lody Farrella i Restauracje

5 lokalizacji w Kalifornii

Doroczna impreza charytatywna Farrell na temat jedzenia lodów z korzyścią dla CHOC Children’s a Make-A- Wish powraca na szósty rok, a aby wziąć udział w konkursie, musisz przekazać minimum 20 USD, dzięki czemu otrzymasz darmową koszulkę i 5 USD od następnego zakupu. Następnie musisz zjeść kwalifikujący się lody 3-scoop tak szybko jak to możliwe. Najszybsi zjadacze z każdej kategorii zostaną wezwani do rywalizacji w mistrzostwach w Farrell’s w Brea w Kalifornii. Ostateczni zawodnicy idą łyżką na łyżkę, aby zobaczyć, kto najszybciej wykańcza 6-scoop “Świnkę”. Zwycięzca dostaje darmowe lody na rok i trofeum. Istnieje również oddzielny konkurs, w którym można zobaczyć, czy ktoś może zjeść słynny ogród zoologiczny Farrell’s Famous Sundae szybciej niż profesjonalny zjadacz jedzenia Naader “Freak8r” Reda. Jeśli tak, to wygrywają rok darmowych lodów, trofeum i 750 $.

obraz

Farrell’s

The Big Kahuna at Mel’s Downtown Creamery

Pawcatuck, CT

Zakończ lody z ośmiu gałek lodów, siedmiu dodatków, jednego banana, jednego brownie i zwieńczone kopcami bitej śmietany i czereśni, a możesz wygrać darmową koszulkę i kartę podarunkową, Hej, jeśli Ed Sheeran to potrafi , ty również możesz.

obraz

Mel’s Downtown Creamery

The Beast w Lindy’s Chili i Gertie’s Ice Cream

Bridgeview, IL

50 $ za wyzwanie “Tame The Beast” kosztuje 6 funtów, a jedzący mają tylko godzinę, by go zjeść, jeśli chcą dostać darmową koszulkę, darmowy posiłek i ich zdjęcie na Wall of Fame. Lody są zrobione z 18 gałek lodów, dwóch jabłek, sześciu bananów, nieskończonych ilości czekolady i sosu karmelowego, kawałków ciasteczek, wafli waniliowych i zwieńczone bitą śmietaną i wiśniami. Darmowy posiłek brzmi świetnie, ale być może będziesz chciał także przygotować się na bezpłatną wycieczkę do szpitala.

obraz

Lindy’s Chili

The Banana Quake w barze L + R Soda

Elkton, KY

Nie jesteś zadowolony z prostego podziału bananów? Banan Quake składa się z ośmiu gałek lodów, trzech bananów, 16 uncji syropu, 14 uncji bitej śmietany, 16 czereśni i 4 uncji orzechów. Cena menu tego lody wynosi 19,99 USD, ale wszystko to w niecałe 20 minut, a ból brzucha jest bezpłatny.

obraz

L + R Soda Bar

The Mountville Meltdown at Scoops Ice Cream and Grille

Mountville, Pensylwania

Wykonane z 12 gałek lodów, czterech wybranych dodatków (jedna z nich to sos) i mnóstwa bitej śmietany i wiśni, to wyzwanie ma ważne zastrzeżenie: BRAK PUKINGOWEGO DOZWOLONE. Musisz trzymać lody przez 10 minut po tym, jak skończysz, albo wejdziesz na Ścianę Wstydu. Jeśli uda ci się zjeść wszystkie te lody, wszystko jest darmowe, otrzymasz zdjęcie na naszej Ścianie Sławy i zdobędziesz pamiątkową misję “Przetrwałam Mountville Meltdown”.

Dr Jazz’s Ice Cream Overdose Sundae Wyzwanie w Dr Jazz Fountain and Grille

Liban, IL

Mieści się w zabytkowym budynku, w tym sklepie podsuwa się lody o wadze 4 funtów i zawiera 12 gałek grubych lodów doktora Jazza (które muszą być trzema różnymi smakami), dwa różne sosy, orzechy, bitą śmietanę i wiśnie. Całe lody muszą być skończone w mniej niż 30 minut, aby wygrać darmowy posiłek, wolną koszulkę i zdjęcie na Ścianie sławy.

obraz

Dr Jazz