Pearled Barley Salad with Jabłka, Nasiona granatu i Pine Nuts

Posługiwać się Pearled Barley z tymiankiem w tym smacznym dodatkowym daniu. Sałatkę (bez orzeszków sosnowych) można przechowywać w lodówce przez noc. Doprowadzić sałatkę do temperatury pokojowej przed podaniem.

Wydajność:

6

Czas całkowity:

0

godziny

20

min

Składniki
do.
Orzechy sosny
1/4 c.
Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia
2 łyżki stołowe.
Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia
3 łyżki.
ocet winny
1
mała szalotka
Sól
Świeżo zmielony pieprz
4 c.
Pearled Barley z tymiankiem
1
duże jabłko z tartą
1/2 c.
nasiona granatu
1/2 c.
Posiekana pietruszka z płaskim liścia
Wskazówki
  1. Rozgrzej piekarnik do 350 stopni F. Rozłóż orzeszki piniowe w blaszce i grzaj na złotym, około 5 minut. Ostudzić.
  2. W misce wymieszaj olej z octem i szalotką, dopraw solą i pieprzem. Dodaj Pearled Barley z tymiankiem, orzechy sosny, jabłka, nasiona granatu i pietruszka; rzucaj przed podaniem.

<p>W tym smacznym dodatkowym naczyniu używaj jęczmiennego jęczmienia tymianku. Sałatkę (bez orzeszków sosnowych) można przechowywać w lodówce przez noc. Doprowadzić sałatkę do temperatury pokojowej przed podaniem.</p><p><strong>Przepis:</strong> <strong>Pearled Barley Salad with Apples, Granat Nasiona i Orzechy Sosny</strong></p><p>“title =” Sałatka z kaszy jęczmiennej z jabłkami, ziarnami granatu i orzeszkami pinii ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f6715524986_-_201003-r-apple-grain-salad-xl.jpg?crop=1xw:1.0 xh; center, top & resize = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= Tina Rupp