Oebosy Pokeball są jeszcze bardziej uzależniające niż aplikacja

Jeśli chcesz być najlepszy, że nikt nigdy nie był … potrzebujesz Pokeball Oreos. Okay, może nie, ale jeśli masz tak samo podekscytowany, jak łapanie Bulbasaurów, Pikachusa i Eeveesa jak reszty Ameryki, powinieneś trochę poświęcić na zrobienie tych białych, czekoladowych przysmaków..

Wykonanie od początku do końca zajmuje mniej niż pół godziny, czyli tyle, ile wystarczy, by naładować swój słaby, wyczerpany baterią telefon, abyś mógł tam wrócić i złapać więcej tych małych potworów.

Pokeball Oreos

Chelsea Lupkin

I na wypadek, gdy czytasz to wszystko i zastanawiasz się, O co chodzi z tym nonsensem z Pokemon Go?! wyjaśnimy – tak długo, jak obiecasz, że przestaniesz potrząsać pięścią i powiesz dzieciom, żeby zeszły z trawnika (polują na Weedles, obvs). Zasadniczo jest to aplikacja, która wykorzystuje twój GPS, aby Pokemon “pojawił się” wokół ciebie. Korzystając z aparatu w telefonie, widzisz te małe potwory, które pojawiają się gdziekolwiek się wybierasz – stąd hordy ludzi idących ulicą, głowy pochowane w telefonach jeszcze bardziej niż zwykle – i rzucaj “pokeballs”, by złapać stworzenia, zbierając Centrum handlowe. I ostatecznie umieszczając je przeciwko innym Pokemonom w wyznaczonych “salach gimnastycznych”, które pojawiają się w aplikacji co kilka bloków.

Zobacz ten post na Instagramie

W efekcie otrzymuję podwójną chorobę z Lyme, próbującą złapać tego gościa, którego nikt nie wybrał w oryginalnej grze. #pokemongo #TeamMystic

Post udostępniony przez Stas Jones (@ stas_365) on

Oreos oddają hołd grze w możliwie najcudowniejszy sposób. Jeśli nie masz ochoty na sprinkle (uwaga boczna: Co jest z tobą nie tak, Snorlax ?!), zawsze możesz stopić czerwone i białe cukierki, topiąc w ten sposób połówki, dzięki czemu jest mniej słodki.

Stopiony Oreos

Chelsea Lupkin

Dajcie tym dzieciom kilka minut na stwardnienie, a następnie zapakujcie sakiewkę i zabierzcie je ze sobą, kiedy będziecie mieli Ash Ketchum. A jeśli nie grasz? Zrób to mimo wszystko, a kiedy Twoi znajomi z obsesją na punkcie Pokera zaczną paplać o Jigglypuff, którego zauważyli w Starbucks, możesz wrzucić do ich ust Pokeball Oreo. Ach, 45 sekund ciszy.

Zdobądź przepis tutaj.

PIN NA PÓŹNIEJ

Pokeball Oreos Pinterest


Śledź Delish w dniu Instagram.