Sushi BLT to najlepsza odsłona ulubionej kanapki

POBIERZ RECEPTURY TUTAJ.

Znalezienie sposobu na niską zawartość węglowodanów, aby zrobić kanapkę BLT, jest w zasadzie hobby w Delish: albo układamy wiązania pomiędzy bułką z pomidorów (kto potrzebuje chleba ?!), wlewając je między duży kawałek romaine, albo teraz, zwijają go w sushi. Czy jesteś jeszcze wariatem? Szalejemy.

Jeśli jesteś zdezorientowany, mamy cię. Koncepcja BLT Sushi to trochę rarytas: zwijanie sałaty i pomidora w ugotowany splot bekonu? Żartujesz. Ale chciałem zrobić roll-upy BLT, a nasz dyrektor witryny sprytnie wymyślił sushi dla nazwy. (Internetowe złoto, lubimy tak myśleć.)

obraz

Jonathan Boulton

Wydaje się jednak, że utrzymywanie niskowęglowodanowych BLT w mózgu jest tego warte: ludzie zawsze szukają sposobów na pozbycie się chleba. Ta iteracja kanapki to marzenie bekonowego kochanka: Najpierw wykonujesz splot boczku, który jest znacznie prostszy, niż się wydaje; w zasadzie to jest jak tkanie kołdry. Przeczytaj pełne instrukcje tutaj. Chcesz ugotować splot tylko na tyle długo, aby bekon nie był surowy, ale nadal całkowicie giętki, abyś mógł go toczyć. Po wymieszaniu smaru i ostygnięciu, rozprowadź cienką warstwą majonezu, na górze posiekane pomidory i romaine i zwinąć w rulon! Plastikowy wrap jest tu twoim przyjacielem; to da ci lepszą przyczepność.

Następnie podziel je na rolki “sushi” i poczytaj pakt, aby nigdy więcej nie jeść tradycyjnego BLT.

Śledź Delish na Instagramie.