[ZAKTUALIZOWANY] Nowy deser Chipotle’a WRESZCIE jest tutaj

AKTUALIZACJA: 16 maja 2017 o 15:17.

To jest oficjalne. Na dzień dzisiejszy Chipotle rozpoczął testowanie swojego najnowszego menu – deseru! Danie nazywa się buñuelos i są to kwadratowe placki z mąki tortilli, które są smażone i posypane cynamonem i cukrem, a następnie skropione miodem. Każde zamówienie (1,95 $) jest w drobnej brązowej papierowej torbie i podawane jest z boczkiem w sosie z karmelowego jabłka.

obraz

Lianna Hursh

Jak dotąd, smakołyki będą dostępne tylko w jednym miejscu na placu Union Square w Nowym Jorku przez następne sześć do ośmiu tygodni, dopóki produkt nie przejdzie etapu testowania. Mamy nadzieję, że staną się one na tyle popularne, że Chipotle dodaje do menu więcej słodkich rzeczy, takich jak churros i mrożona gorąca czekolada meksykańska (patrz poniżej).

ORYGINALNY POST: 26 października 2016 o 5:21 po południu.

Chipotle właśnie upublicznił jedne z najlepszych aktualności, ogłaszając, że będzie dodawał desery do menu. Założyciel firmy, Steve Ells, powiedział Eaterowi, że restauracja testuje obecnie dwa nowe desery do dodania do menu – choć nie zdradziłby żadnych szczegółów. Więc wymyśliliśmy listę kreatywnych propozycji dla meksykańskiej sieci fast-casual do rozważenia, począwszy od tradycyjnego po kreatywny geniusz.

Oto wszystkie słodycze, które powinien podawać Chipotle:

Churros

Mam na myśli to jest oczywiste. (Pamiętasz, jak szalony był internet na churro frappe Starbucks?). Oczywiście przyrządzano je z karmelowym lub czekoladowym sosem – za 2 dolary. Ponieważ choc jest ekstra.

Добавить комментарий

*

+ 19 = 22