[ZAKTUALIZOWANO] Że cały Foods homofobiczny Slur Cake był totalnym oszustwem

AKTUALIZACJA: 16 maja 2016 r. O godz. 12:00

Dziś rano pastor Jordan D. Brown rzucił pozew w sprawie Whole Foods w zeszłym miesiącu, przyznając, że firma nie zrobiła nic złego. 18 kwietnia Brown wniósł oskarżenia przeciwko sieci sklepów spożywczych, twierdząc, że pracownik napisał homofobiczny slur na torcie, który kupił w piekarni w sklepie. Whole Foods natychmiast zaprzeczył roszczeniu i złożył pozew.

W opublikowanym dzisiaj oświadczeniu Brown przyznaje, że fałszywie oskarżył Whole Foods o incydent z lukrem i przeprasza społeczność:

“Dzisiaj odrzucam mój pozew przeciwko Whole Foods Market.” Firma nie zrobiła nic złego, nie miałem racji, podążając za tą sprawą i wykorzystując media do utrwalenia tej historii. Chcę przeprosić Whole Foods i członków jej zespołu za zakwestionowanie zaangażowania firmy do jego wartości, a zwłaszcza współpracownika piekarni, który, jak rozumiem, znalazł się w strasznej sytuacji ze względu na moje działania, przepraszam społeczność LGBT za odwrócenie uwagi od rzeczywistych problemów, chcę też przeprosić mojego partnera, moją rodzinę, mój kościół rodzina i mój adwokat.

Whole Foods odpowiedział na wieści oświadczeniem na swojej stronie internetowej:

“Jesteśmy bardzo zadowoleni, że prawda wyszła na światło dzienne. Biorąc pod uwagę przeprosiny pana Browna i publiczne przyznanie się, że jego historia była kompletną fabrykacją, nie widzimy powodu, by iść naprzód z naszym kontrargumentem, aby bronić uczciwości naszej marki i zespołu członkowie. “

Teraz, gdy prawda została ujawniona, wygląda na to, że Brown będzie jadł kawałek pokornego ciasta … lub ciasta, a Whole Foods nie będzie już ścigał 100 000 $ odszkodowania od niego.

ORYGINALNY POST: 19 kwietnia 2016 o 14:20

Kto nie chciałby dostać ciasta z niespodzianką w środku lub zabawnymi dekoracjami na wierzchu? Istnieje jednak cienka granica między humorystycznym i niewłaściwym, a jeden klient Whole Foods wypowiada się po odkryciu poważnie niepożądanej niespodzianki na ciastku zamówionym w piekarni sklepu.

Pastor Jordan D. Brown z Austin w Teksasie zamówił tort z niestandardowym lukrem w swoim lokalnym sklepie Whole Foods. Kiedy wczoraj odebrał ciasto, twierdzi, że znalazł słowa, o które poprosił, “Miłość wygrywa”, na tort – poza gejowskim slurkiem w środku. Brown, otwarcie gejowski lider w Kościele Otwartych Drzwi – społeczność przyjazna dla LGBT – napisała na Twitterze zdjęcie tortu, wołając Whole Foods za ofensywną wiadomość napisaną w lukierach.

Opublikował również film na YouTube, w którym szczegółowo opisał, w jaki sposób dzień się rozwinął, twierdząc, że zauważył tylko dodatkowe słowo na torcie podczas jazdy do domu ze sklepu. Wspomina, że ​​zadzwonił i porozmawiał z przedstawicielem Whole Foods, który początkowo przepraszał i zażądał, aby sprawa została rozpatrzona wewnętrznie, ale następnie oddzwoniła dwie godziny później, twierdząc, że pracownik piekarni nie napisał wiadomości.

Добавить комментарий

*

36 − = 35