Wszystkie najlepsze oferty na National Pizza Day

Miłośnicy pizzy, to twoja Super Bowl. Święto Narodowej Pizzy jest tutaj i prawie każda pizza świętuje – nawet sklepy takie jak Whole Foods i Baskin-Robbins zaczynają działać. Niezależnie od tego, czy podoba Ci się to na gorąco, czy na zimno, z ananasem lub bez, złożonym lub płaskim, oto najlepsze okazje do świętowania tego bardzo ważnego święta narodowego.

obraz
Giphy

Baskin-Robbins

Od 3 po południu do 7 pne uczestniczące zakłady Baskin-Robbins wydają darmowe próbki swojej nowej pizzy Sweetheart Polar. Na tym placku nie ma sera, ale jest tam ciasteczka, lody Love Potion # 31, kawałki fudge brownie i marshmallow polewa.

Kuchnia Kalifornia Pizza

Jeśli starasz się zachować zdrowy nastrój w tym świętym święcie, CPK pozwoli ci wypróbować nową pizzę kalafiorową za darmo już dziś. Od jutra będzie kosztować 2,50 USD, aby przejść na lżejszą skorupę.

Chuck E. Cheese

Chuck E. Cheese w ciĘ … gu ostatnich kilku lat po cichu uaktualnił swoje menu, a ich pizza jest mocna. Do dziś goście mogą kupić dowolną dużą pizzę (Cali Alfredo brzmi przepysznie, FYI) i otrzymać darmową dużą cienką i chrupiącą pizzę Pepperoni, kiedy używacie kodu 5555.

Domino’s

Dzięki dwóm specjalnym produktom Domino możesz wybierać spośród średnio-wysokiej pizzy, kiepskiego chleba, bezkrzydłych skrzydeł, ciastek i innych produktów i zapłacić 5,99 USD za każdy.

Papa Johns

Potrzebujesz podwoić pepperoni w swoim życiu? Przez ograniczony czas można otrzymać pizzę Pepperoni o podwójnej warstwie od Papa John’s za 10 USD. Ma regularne pepperoni i większy pepperoni w stylu deli.

obraz
Giphy

Pizza Hut

Jeśli zarejestrujesz się w Hut Rewards, dostaniesz dzisiaj 30% zniżki na pizzę. Jest też specjalna średnia pizza z dwoma dodatkami na 5,99 USD, jeśli kupisz dwa lub więcej ciast.

Okrągły stół Pizza

Ta sieć pizzerii na Zachodnim Wybrzeżu podaje jedną bezpłatną osobistą pizzę na osobę przy zakupie napoju z fontanną Pepsi. Wybierz między serem lub pepperoni i upewnij się, że idziesz między godziną 2 a 17. (zrobić coś takiego?).

Całej żywności

Jeśli nie wiesz, Whole Foods serwuje pizzę typu “take-and-bake” z odmianami takimi jak kiełbasa i papryka, kozi ser i pesto oraz szpinak i grzyby. Dziś możesz wybrać jedną za 9,99 USD.

Śledź Delish w dniu Instagram.

Pobierz Delish aplikacja.

Добавить комментарий

*

+ 38 = 47