Wendy’s Dropped A Queso Burger, Fries i Sandwich z kurczakiem

W tym, co można uznać za niewiarygodną konkurencję lub niesamowicie szczęśliwy zbieg okoliczności, Wendy’s dodała nie jeden, ale trzy nowe queso-menu w kilka dni po tym, jak Chipotle ogłosił swoje nowe queso i dodane do McDonald’s załadowane frytki serowe do swojego składu.

Nowy zestaw zawiera burgera, kanapkę z kurczakiem i frytki, które są zmoczone w kremowym queso i boczku. W przypadku Bacon Queso Burger, sieć fast-foodów przyjęła swój tradycyjny kwadratowy, nigdy nie mrożony pasztecik z wołowiny i ułożył go na ostro z kwasem poblano-paprykowym, boczkiem wędzonym jabłkiem, salsą, czerwoną cebulą i – jakby to było za mało ser – z dodatkiem rozdrobnionego cheddaru. Kanapka z kurczakiem Bacon Queso ma podobną konstrukcję, ładowaną tym samym queso, bekonem, salsą, cebulą i cheddarem – wszystko siedzi na bułce jalapeño.

obraz

Wendy’s

Następnie są Bacon Queso Fries, które są duszone w ostrym sosie serowym, a następnie obsypane kruszonym boczkiem i rozdrobnionym cheddarem. Wszystkie trzy pakiety mają ponad 500 kalorii, ale jeśli chodzi o queso, kto nawet liczy?

obraz

Wendy’s

Śledź Delish w dniu Instagram.

Pobierz Delish aplikacja dzisiaj.

Добавить комментарий

*

17 − 15 =