Ukończ to 30-kilogramowe wyzwanie Burrito, a będziesz właścicielem restauracji

Jeśli opanowałeś trzy triki, podwajając rozmiar burrito z Chipotle, ale wciąż nie sądzę, że to wystarczy, mamy dobre wieści. W meksykańskiej restauracji w Nowym Jorku czeka na ciebie gigantyczny burrito w wysokości 30 funtów. Dodatkowo, jeśli zdobędziesz masywny posiłek, staniesz się właścicielem części knajpki.

W Don Chingon na Brooklynie właściciel Victor Worey postawił poprzeczkę wysoko w swojej restauracji, stwarzając wyzwanie dla gigantycznego burrito wypełnionego stekami, kurczakiem, wieprzowiną, ryżem, fasolą i salsą. Jeśli uda ci się zjeść wszystko samodzielnie, otrzymasz 10 procent udziałów w firmie. A dla Robeya to chyba jedyna pasująca nagroda. “Niektóre restauracje podadzą twoje imię na ścianę, a my damy ci ścianę”, powiedział do obserwatora.

obraz

Don Chingon

Jest jednak haczyk. Koszt 150 $ za wejście do biegu. I potworne meksykańskie danie nie jest jedyną rzeczą, którą musisz odłożyć. Częścią wyzwania jest picie margarity wykonanej z ognistego pieprzu Ghosta. Ostatnim zastrzeżeniem jest to, że musisz spożywać wszystko w ciągu godziny bez przerw w łazience. To jest trochę hardcorowych rzeczy, ale kiedy cała restauracja jest na linii, spodziewałbyś się czegoś mniej niż wyczyn?

Ale wydaje się, że nagrody byłyby tego warte. Wystarczy spojrzeć na te świeżo upieczone tortille i kukurydzianą kukurydzę …

Zobacz ten post na Instagramie

jeśli chodzi o tacos, to nie ma nic lepszego niż to #freshpressedtortillas #tacos #tacosdepescado #carneasadatacos #carnitas #carnitastacos #pollo #tacosdepollo #carneasada #aguacate #tacosdeaguacate #chiles #tortillas

Post udostępniony przez Don Chingon (@donchingonnyc) na

Zobacz ten post na Instagramie

#elote #mexicanfood #goodeats #nycfoodie

Post udostępniony przez Don Chingon (@donchingonnyc) na

Śledź Delish w dniu Instagram.

Добавить комментарий

*

42 − = 33