To 10,50 $ Sam’s Club Wine było tylko jednym z najlepszych na świecie

Kiedy myślisz o tym, gdzie dostać dobre wina, twój umysł prawdopodobnie nie od razu pójdzie do Sam’s Club. Sklep z dużymi skrzyniami jest idealny do przechowywania zapasów i kupowania pysznych hot-dogów, ale wina? Jak się okazuje, wiedzą, co robią w Sam’s Club, a twój portfel polubi punkt ceny.

Entuzjasta win niedawno przyznała Markowi Rieslingowi ocenę 89 punktów, mówiąc o “soczystej, owocowej przyjemności”, którą oferuje, “skalibrowanej z nutą mineralności i ożywiającej świeżości”. Recenzentka, współpracująca redaktorka Anna Lee C. Iijima, nazwała ją “nietradycyjną, ale zręczną”, i zauważyła smaki moreli i mandarynek.

“Finisz jest szybki, ale czysty” – napisał Iijima. “Pij teraz.”

obraz
klub Sama

Butelka sprzedaje się za fajne 10,48 $ i tak naprawdę jest jak dwie butelki w jednej – każda butelka ma 1,5 l, a większość butelek to 750 ml. Plus, w porównaniu do podobnych win o podobnych ocenach, to o 5 USD mniej za znacznie większą butelkę.

Owocowy biały ma 9,5% ABV, a według sklepu dobrze łączy się z owocami morza, kremowym makaronem, pikantnymi potrawami i dróbem. Można go znaleźć w każdym Sam’s Club, razem z innymi Markowymi butelkami, takimi jak Sangria, Cabernet i Red Blend. Wcześniej tego roku Mark Chardonnay zwrócił uwagę na 92-punktowy ranking Instytutu Degustacji napojów.

Śledź Delish w dniu Instagram.

Pobierz Delish aplikacja.

Добавить комментарий

*

− 1 = 2