Tiny Detail On Sour Patch Kids, który napędza Internet Wild

Możliwe, że twoja wycieczka do kina wiąże się z pudełkiem lub torbą Sour Patch Kids. A może wolisz odebrać je w sklepie spożywczym w drodze do domu z pracy. A może po prostu przekradniesz je ze skrytki dla swoich dzieci. Bez względu na to, jak dostaniesz swoją poprawkę, nie ma wątpliwości, że Sour Patch Kids to słodko-kwaśne uzależnienie, które wszyscy znamy i kochamy. A ostatnie odkrycie na ich temat oszalało w Internecie.

Podobnie jak większość przypadkowych i drapiących głów rewelacji, ten pochodzi z wątku Reddit, w którym jeden użytkownik podzielił się, że pomarańczowe (lub czasem zielone) “plamy” na opakowaniu są w rzeczywistości zbudowane z ton maleńkich Sour Patch Kids. Czekaj, co?!

Przyjrzyj się bliżej:

obraz

imgur / reddit / Toms42

Tak, użytkownik Toms42 ma rację. To, co w innym przypadku przesłaniało ramkę i torbę, składa się w rzeczywistości z setek – jeśli nie tysięcy – malusieńkich malutkich Dzieciaków z Kępkami. Podobnie jak my reszta Reddita była w szoku. W ciągu zaledwie kilku dni post otrzymał prawie 300 odpowiedzi i 18 000 przegranych. Najważniejsze komentarze obejmowały zakres “mind = dmuchane” do “Czuję się niespokojny / przerażony tym”.

Tbh.

Śledź Delish w dniu Instagram.

Pobierz Delish aplikacja dzisiaj.