Ten Posiłek Przekonany Freddie Prinze Jr., że Sarah Michelle Gellar była jedyna

Freddie Prinze Jr. jest świadomy potęgi jedzenia. W końcu wymyślił makaron, tak szalenie uzależniający, że od dwóch lat go śledził. Jest tak zapalczywie w gotowaniu, że początkowo zamierzał zostać szefem kuchni, a potem całym nastolatkiem, Ona jest wszystkim coś się stało.

Jedzenie jest taką częścią jego życia, że ​​kiedy fan zapytał go podczas wywiadu na Facebooku na żywo, jaka jest jego ulubiona kuchnia, rozmowa zmieniła się z zamiłowania do sushi (i picia nieletnich), do jego pierwszej randki z żoną, Sarah Michelle Gellar, ponad 17 lat temu. Zabrał ją do swojej ulubionej restauracji sushi, Asanebo, w Los Angeles i wkrótce zrozumiał, że nie jest jak większość dziewczyn, które poznał.

Zobacz ten post na Instagramie

#TBT Wrzucam to #BackToTheCitchen z @realfreddieprinze

Post udostępniony przez Sarah Michelle (@sarahmgellar) na

“Wiele dziewcząt wtedy w Hollywood – aż do aktorek – nie jedzą, zjadają sałatki” – wyjaśnił. – Sara przyszła ze mną na kolację i usiedliśmy, zjadła wszystko, łącznie z krabem, któremu pozwolili przejść przez ladę, a następnie zabili go, gdy żył w jakimś oleju, i powiedział: “To popcorn, spróbuj”.

Bez wahania, Gellar wkopał się.

“Byłem jak,” yo, moja dziewczyna jest legit “- śmieje się Prinze.

“Wtedy firma wydająca karty kredytowe dostała rachunek za tę kolację i chciała się dowiedzieć, czy na karcie jest oszustwo”, żartował Gellar, który moderował pytania i odpowiedzi w ramach starań o wprowadzenie swojego męża na Facebooka i przekonanie go do przyłączenia się. (Spoiler: Zrobiła, a zrobił to.)

Zobacz ten post na Instagramie

Zobacz, kto dołączył do Facebooka @realfreddieprinze … Zgadnij, że wpakowałem w niego jakiś sens #getfreddieonfacebook #freddieprinzejr

Post udostępniony przez Sarah Michelle (@sarahmgellar) na

Później zapytano ich, czy pamiętają pierwszy posiłek, jaki Prinze kiedykolwiek przygotował dla Gellara.

“Pamiętam to tak wyraźnie i żywo, jakby to było wczoraj, ale powinieneś porozmawiać o tym, dlaczego zdecydowałeś się na ten posiłek”, powiedział Gellar, wtrącając pytanie do Prinze. Po zrobieniu opowieści o Gellar, który jest mordercą, aby związać koniec z końcem między sezonami filmowymi Buffy a on gotował zjadliwe psy, przerwał swoją wysoką opowieść krótko i stał się całkowicie szczery.

“Nie mam pojęcia, jaki był nasz pierwszy posiłek, w ciągu ilu lat zrobiłem około 150 000 posiłków? Siedemnaście?” przyznał. “Pamiętam, że był jej jedynym posiłkiem nie O świrach. “

Freddie Prinze Jr. and Sarah Michelle Gellar

Ron Galella

Był to miecznik z owocową salsą i Gellar nie był zbyt chętny, żeby ugryźć.

“Po prostu mam tę dziwną rzecz z owocami i jedzeniem.Zdane na moim talerzu, jest w porządku, ale nie chcę, żeby się dotykały” – wyjaśniła.

Na szczęście dla Prinze jego rozczarowujące danie nie było dla Gellara wielkim przełomem. Obaj niedawno świętowali czternastą rocznicę ślubu.

Aby złapać cały serwis Facebook Live, gdzie pary omawiają swoje ulubione przepisy, niezbędny składnik Prinze i możliwość zorganizowania pokazu kulinarnego, obejrzyj wideo poniżej.

Śledź Delish w dniu Instagram.