Ten Nilla Wafer Bananowy pudding zbożowy pozwoli Ci mieć deser na śniadanie

Zboże to jeden z najdoskonalszych produktów spożywczych: możesz go mieć o każdej porze dnia, zawsze smakuje dobrze i nie wymaga umiejętności przygotowania. Ostatnio firmy produkujące zboże są bardziej kreatywne niż kiedykolwiek dzięki temu, co oferują.

Oto tylko kilka przykładów: pojawiły się Peery Cheerios, które były następstwem niedawnego trendu wokół wszystkich rzeczy brzoskwiniowych, takich jak brzoskwiniowa cola. Lucky Charms Frosted Flakes to wymarzony mashup z płatkami śniadaniowymi, z chrupiącymi płatkami Frosted Flakes połączonymi ze znanymi marshmallowowymi kształtami Lucky Charms. Ostatnio na scenie pojawiły się Golden Oreo O, dzięki czemu dzieci z lat 90. na całym świecie radują się.

Zasadniczo można powiedzieć, że nie brakuje tam smacznych, słodkich płatków śniadaniowych. A teraz, Post wprowadza kolejne zboże, które przyniesie smak ukochanego ciastka do twojej miski.

Nilla Wafer Banan Pudding Cereal ma trafić na półki tego lata. Płatki zbożowe zawierają wafelki Nilla o smaku puddingu bananowego, więc naprawdę zaciera się między śniadaniem a deserem. Kawałki wafla są aromatyzowane smakiem bananowym i piankami marshmallow, aby nadać zbóż wyraźny smak puddingu bananowego, tak jak babcia zwykła robić.

Zobacz ten post na Instagramie

Ale czekaj – jest więcej! Poza Golden Oreo O, Post wyda również nowe płatki zbożowe Nilla Banan Pudding, dostępne w Walmart od czerwca! To spin na klasycznym deserze zrobionym z wafli Nilla – płatki są o smaku bananowym ORAZ mają mini pianki marshmallow. Po wstępnym teście smaku, powiem tylko, że TO jest płatki, które chcesz oczyścić z oczu ��. Historia sugeruje teraz, że jeśli jesteś ciastkiem Nabisco, Post prawdopodobnie uczyni cię zbożem. Przewiduję nowe zboża Teddy Grahams w naszej przyszłości.

Post udostępniony przez JunkBanter.com �������� (@junkbanter) na

Według blogera żywnościowego na kanale Junk Banter Instagram jest to najnowszy produkt zbożowy Post, który zawiera ciasteczko Nabisco, które jest pysznym trendem, który wciąż się rozwija. Na szczęście będziesz w stanie szybciej zdobyć swoje ręce na tym zbożu niż później; będzie dostępny w przyszłym tygodniu w Walmart i będzie sprzedawał 3,98 USD za pudełko.

Śledź Delish na Instagramie.