Te niezniszczalne kieliszki do wina są dziś o 25 procent taniej

To się musi wydarzyć: masz przyjaciół ponad, wino ciągle płynie, a zanim się zorientujesz, ktoś upuszcza, rozlewa lub w inny sposób puka do szklanki, zostawiając cię z jedną mniejszą łodygą wina w rotacji. Chociaż niektórzy mogą to nazwać znakiem dobrej imprezy, to jest też bałaganiarski i denerwujący, aby posprzątać, bez względu na to, jak bardzo kochasz swoich przyjaciół. Wprowadź, nietłukące kieliszki do wina.

Amazon sprzedaje czteroskładnikowy zestaw Essential Health Unlimited, który jest przeznaczony do używania podczas biwakowania, pikniku lub przy basenie. Ale, oczywiście, działają równie dobrze w pomieszczeniach zamkniętych, gdy masz kogoś niezdarnego.

Przezroczysty zestaw jest wykonany z tworzywa sztucznego BPA Tritan, więc wygląda jak zwykłe szkło bez pnia, ale nie pęka po upuszczeniu. Teraz zestaw czterech jest prawie o 25% niższy, co oznacza, że ​​możesz dostać je za 19 $ zamiast zwykłych 25 $.

Na razie Amazon ma tylko jedną recenzję, ale jest pozytywna – “Kochaj miłość, kochaj te kieliszki!” – napisał klient Kindle. “Pijemy dużo wina i przeszliśmy przez wiele okularów, a te są najlepsze!”

obraz

Amazonka

obraz
Con Poulos

PRZED ZAMÓWIENIE TERAZ Delish Cookbook, booksamillion.com