Te New Hershey’s Pocałunki smakują jak Piña Colada

Wiosna wyskoczyła, a mimo że prawdopodobnie wciąż jest się jeszcze owinięta kocem burrito, przynajmniej jest tam cukierek, który sprawi, że myśleć relaksujesz się na tropikalnej wyspie gdzieś. Hershey’s sprzedaje teraz ananasowe kokosowe bułeczki, a zjedzenie jednego z pewnością sprawi, że będziesz żałować, że się opalasz..

Zobacz ten post na Instagramie

Seria Hershey “Flavours of America” ​​powraca na 2018! Hershey’s Kisses Flavour of Hawaii Pineapple Coconut przejmuje w ostatnich latach kokosowy migdał. Sprawdź naszą stronę internetową, aby zobaczyć, jak oceniliśmy – i zostaw sobie ocenę, jeśli już je wypróbowałeś! Znaleziono na: CVS �� #thejunkfoodaisle www.thejunkfoodaisle.com

Post udostępniony przez TheJunkFoodAisle.com (@thejunkfoodaisle) na

Zdjęcie tropikalnego, nowego poczęstunku zostało udostępnione Instagramowi przez The Junk Food Aisle w tym tygodniu. Cukierki zostały wydane w tym roku w ramach serii Hershey’s “Flavours of America” ​​i to najwyraźniej hołd dla smaków na Hawajach. Jak zaznaczono na opakowaniu, buziaki są wykonane z białej bazy czekolady, a smaki ananasowe i kokosowe są dodawane na wierzchu. Nie możemy sobie wyobrazić, by smak ten przypominał coś innego niż piña colada.

Pineapple Coconut Hershey’s Kisses zostały już wdrożone w sklepach spożywczych … więc miej oczy szeroko otwarte, jeśli chcesz poczuć smak.

Śledź Delish na Instagramie.

Pobierz aplikację Delish.

Добавить комментарий

*

− 1 = 2