Starbucks właśnie dodał dwa nowe frappuccinos do swojego stałego menu

Spośród wszystkich Frappuccinos, które przechodzą do iz sklepów Starbucks – Crystal Ball, S’mores, Cherry Mocha – istnieją dwa filary. The Caramel i Mocha Frappuccinos są w menu od lat 90-tych i nigdzie się nie wybierają. Ale od dzisiaj możesz uzyskać bogatszą, ciemniejszą wersję obu napojów, w przeciwieństwie do innych sezonowych obrotów, są one stałym dodatkiem do menu.

Dzisiaj sklepy z karmelem Ultra Caramel i Triple Mocha Frappuccinos trafiają do sklepów, a na ich powierzchni nakładają się bita śmietana, nowe sosy i dodatkowa dawka kofeiny. Oba napoje zaczynają się od warstwy bitej śmietany Sweet Cold Brew. Po prostu dodaliśmy do menu Starbucksa, bitą śmietaną zlikwidujemy szansę, że powiesz “bez bata” następnym razem, gdy zamówisz drinka. Jest zrobiony z prawdziwego zimnego naparu i ma 15 mg kofeiny w porcji nałożonej na grande, według rzecznika prasowego Starbucks. Filiżanka kawy ma około 95 mg, więc nie jest tak, że podwajasz kofeinę, ale jest to niezła premia. Ma również mokrą czekoladową mochę i ciemne karmelowe sosy. Ostrzegam, będziesz chciał mieć cały puchar.

obraz

Dzięki uprzejmości Starbucks

Powrót do kawy: Obie nowe frappe są również kofeinowane i mają nowy sos, aby odróżnić je od klasyków. Ciemne karmelowo-ciemne sosy mocha są ułożone nad bitą śmietaną u dołu i wtapiane w napoje, które są przyrządzane z kawą. Smak nie różni się zbytnio od klasycznych napojów Caramel i Mocha, ale jest bardziej kremowy (hi bitą śmietaną) i bogatszy.

obraz

Dzięki uprzejmości Starbucks

Nowe napoje są teraz dostępne w sklepach wraz z nowym wegańskim certyfikatem Macadamia Oat Cookie. Od 1 maja do 4 czerwca, na cześć Miesiąca Wrześniowego Wojskowego, możesz również wypróbować solone chipsy ziemniaczane w skorupce. Chodzi o rozmiar krążka hokejowego, więc nie muszę dodawać, że jesteśmy podekscytowani.

Śledź Delish w dniu Instagram.