“Real Housewives Of New Jersey” Star Teresa Giudice właśnie wyprodukowała swój debiut kulturystyki

Prawdziwe gospodynie z New Jersey gwiazda Teresa Giudice zawsze była w dobrej formie, ale kiedy pojawiła się na turnieju NPC South Jersey w ten weekend, była praktycznie nie do poznania. Twórca książki kucharskiej i gwiazda reality-show byli ubrani w purpurowe bikini, spray opalany ying-yang i BEYOND pasują, tak jak podczas rywalizacji w pierwszym konkursie kulturystycznym.

obraz

Getty Images

Giudice szkoli się na tym wydarzeniu od wielu miesięcy, donosi LUDZIE, i chociaż nie wypowiedziała się publicznie na temat konkursu, jeśli przejrzysz z powrotem przez jej kanał Insta, możesz zobaczyć jej trening w akcji. Giudice, która mówi, że joga pomogła jej przetrwać 11 miesięcy w więzieniu, spędzała czas w siłowni podnosząc ciężary i pracując nad swoimi przysiółkami. Cała ta ciężka praca wyraźnie się opłaciła – Giudice zajął trzecie miejsce w swojej kategorii, Bikini 40+.

Zobacz ten post na Instagramie

Skoki przysiadów wykonano jako nadzbiór przy pomocy prasy na nogi. @ the1tlz ���� #getfit #legday #fitness

Post udostępniony przez Teresę Giudice ® ​​(@teresagiudice) na

Zobacz ten post na Instagramie

Wąski uchwyt wciąga #wysyłanie #pracy # nadlatujące �� @ the1tlz ����

Post udostępniony przez Teresę Giudice ® ​​(@teresagiudice) na

KUP TERAZ Mocne zachowanie Teresy Giudice, 16 $, amazon.com

Trener Giudice zamieścił zdjęcie dwóch konkursów pokonkursowych, gratulując jej całej swojej ciężkiej pracy. Brat Giudice, Joe Gorga, który pojawił się w serialu, opublikował także zdjęcie dwóch osób wychwalających “ciężką pracę i poświęcenie” swojej siostry.

Zobacz ten post na Instagramie

Pokaż czas w sobotę! Jestem dumna z @teresagiudice za dzisiejszy występ na scenie po raz pierwszy w dywizji bikini! Wygląda na to, że weźmie do domu pierwsze 3 miejsce !! ���� ���� #tlzfit #mom #fitmom #trainer #npc #girlswholift #bikini #competition #show # weightloss #train #lift #inspiration #motivation #gym #workout #exercise #instagood #instafit #passion #lifestyle #healthy #goals # wyniki #girlswholift #rhonj

Post udostępniony przez Tara Zito (@ the1tlz)

Zobacz ten post na Instagramie

Dumna z mojej siostry za ciężką pracę i poświęcenie !! #gorgablood Zdjęcie zrobione przez @dkotinsky

Post udostępniony przez Joe Gorga (@joeygorga) na

Prawdziwe gospodynie-ekspert i prowadzący telewizję Andy Cohen potwierdził niedawno, że serial jest obecnie w trakcie kręcenia dziewiątego sezonu, więc mam nadzieję, że kamery toczyły się podczas treningów i zawodów. Jeśli chodzi o jej schemat treningowy, to zgodnie z karmą Giudice, owoce morza stanowią ogromną część jej diety, a na jej stole pojawiają się często sole, łosoś, dorsz i baccala. Między tymi intensywnymi treningami gotowała też warzywa i kurczaka z bruschettą.

obraz

Getty Images

Śledź Delish w dniu Instagram.

Добавить комментарий

*

− 2 = 1