Przerażający Halloweenowy Bar Właśnie Otwarty W D.C.

Zespół z Waszyngtonu, który przyniósł nam bar Game of Thrones tego lata i bar o tematyce Super Mario, w końcu otworzył swój miesięczny pasek popowy PUB Dread, który jest poświęcony wszystkim rzeczom Halloween od teraz do października 31.

Gdy wejdziesz do baru, który był kiedyś zajęty Mockingbird Hill, Southern Efficiency i Eat the Rich, zauważysz, że drzewo weirwood z Gra o tron Pop-up bar został przeniesiony do nawiedzonego pokoju o tematyce leśnej.

obraz

Pasek PUB

Za nawiedzonym lasem kryje się krypta ozdobiona nagrobkami poświęconymi pracownikom baru i trumnami, na które można się udać * na doskonały * Instagram.

Zobacz ten post na Instagramie

Do śmierci nas część #pubdread

Post udostępniony przez Kaylan McDuff (@kmcduff) na

Ale zdecydowanie najdziwniejszym pokojem jest domek dla lalek, który wypełnili dziesiątkami lalek pochodzących z Craigslist i sklepów z używaną odzieżą. Jedna z tych przerażających lalek może nawet nawiedzać bar, według Angie Fetherston, partnera w barze. Gdy Cordelia, tak jak ją nazwali, dotarła do PUB Dread, telefon Fetherstona przestał działać, powiedziała The Washingtonian.

“Otrzymywalibyśmy z jej telefonu przypadkowe teksty i e-maile, które były tylko bełkotem” – mówi Matt Fox, który pomógł zaprojektować przestrzeń. “Nawet otworzy telefon i wyświetli wiadomość tekstową, a po prostu zacznie pisać bez dotykania telefonu.” “Jesteśmy pewni, że Cordelia miała telefon”.

obraz

PUB Dread

Na szczęście ostatni pokój jest zdecydowanie mniej przerażający (i mniej nawiedzony, mamy nadzieję). W tym horyzontalno-przestrzennym hołdzie dla Davida Bowie znajdziesz duży mural “Rebel Rebel” obok okładki Aladdin Sane, a także kosmonkowie zwisający z sufitu bar ozdobiony kulkami disco, neonowymi błyskawicami i Davidem Bowie albumy.

obraz

PUB Dread

obraz

PUB Dread

Jeśli chodzi o koktajle, serwują one 10 napojów o tematyce Halloween, w tym jeden o nazwie “Brains!” (Alexandro Sherry Blend, Brandy de Jerez, Luxardo Maraschino, Cynamonowy Olejek Grejpfrutowy, Fig, Wapno), inny nazwany po “David S. Pumpkins” (Aged Rum, James James Bird Bird Jamajski Rum, Martell VS Cognac, Sherry Blend, Allspice Dram , Kokos, dynia, jakiekolwiek pytania?), A także “The Dead Will Walk the Earth” (Tequila + Charred Pineapple Tonic) i “Beetlejuice, Beetlejuice, Beetlejuice!” (Aperol, Campari, Spanish Vermouth, Twizzler Soda), które są przedstawione poniżej w prawo od lewego górnego rogu.

obraz

PUB Dread

Jeśli myślisz, że zapomnieli o czymkolwiek zawrzeć To-powiązane, jesteś w błędzie. Ten krwistoczerwony koktajl poniżej jest trafnie nazywany “We All Float Down Here” i jest wykonany z torfowej szkockiej, Lot 40 Żyto, słodki wermut, kremowa sherry, creme de cacao i gorzkie.

obraz

PUB Dread

Śledź Delish w dniu Instagram.

Pobierz Delish aplikacja.

Добавить комментарий

*

57 − = 51