Precelowe frytki jadalne trafiają do Burger Kinga i wyglądają INSANE

Jesteśmy smack-dab w trakcie francuskiej rewolucji narybku. Co miesiąc kolejny wspólny fast-food przedstawia nowy riff na klasycznych tatrzańkach. Rozpoczęliśmy rok od Nacho Fries Taco Bell. Potem nadeszły doniesienia o frytkach z pączków z Dunkin ‘. W kwietniu Chicago McDonald’s ukradł nawet menu – frytki z serem i posypane bekonem – aż z Mickey D’s w Australii. Teraz Burger King dołącza do przyjęcia z (chrupiącymi, proszę) chrupiącymi frytkami z kurczaka z precla.

“Kurczak … frytki …? Czy to nie są tylko … naprawdę chude przetargi z kurczaka?”

Tak. Na pewno jesteś, uważny SOB, ale po prostu idźmy z imieniem Burger Kinga, bo – żebyś nie zapomniał – 2018 to rok narybku.

Oto, jak się je robi: BK pokrywa cienkie paski kurczaka z słoną panierką z precla, przyprawione pikantnymi przyprawami i ziołami. Są bardziej chrupiące niż typowe nuggetsy z kurczaka, a ich kształt sprawia, że ​​są one ekstra chowane. Żadnych niezgrabnych kącików wystających z tych maleńkich kubków sosu fast food, nagich i pod keczupem. (Możesz zamówić frytki z dowolnym z sosów Burger King: grill, miód musztarda, ranczo, zesty, bawół, lub słodko-kwaśne.)

Zobacz ten post na Instagramie

Kto już próbował?!? �� @burgerking nowe frytki z kurczaka Jalapeño ������Comment swoje myśli poniżej! ______________________________________________________ ��: @victorialeandra

Post udostępniony przez Gambeal Meal (@gambealmeal) na

To nie pierwszy raz, kiedy BK eksperymentował z frytkami. W przeszłości robili regularne frytki, frytki z kurczaka jalapeño i frytki z kurczaka Cheetos. Ta najnowsza wersja jest teraz dostępna w menu w uczestniczących lokalizacjach (będą Cię kosztować około 3 USD), ale są dostępne tylko przez ograniczony czas. Zdobądź je, gdy będą gorące. Czemu Nie smażyć, wiesz?

Śledź Delish w dniu Instagram.

Добавить комментарий

*

7 + 3 =