Pracownik sklepu spożywczego w Ohio został oskarżony o zjedzenie wartego 9 200 USD mięsa Deli

Sklep spożywczy w Ohio ostatnio miał fiasko. Giant Eagle Supermarket, w Lawrence Township, wezwał policję do pracownika, który rzekomo jadł w pracy. Sklep spożywczy twierdzi, że kobieta zjadła kilka plasterków mięsa delikatesowego każdego dnia. Okazuje się, że wiele plasterków w ciągu ośmiu lat naprawdę się sumuje – kobieta rzekomo zjadła 9 200 NBC4i.

Kierownik ds. Zapobiegania stratom w sklepie spożywczym podobno otrzymał wskazówkę, że jeden z pracowników jadł od trzech do pięciu plasterków szynki każdego dnia, a czasami nawet salami., NBC4i raporty. Menedżer sklepu oszacował, że brakująca szynka ma wartość 9 200 USD.

Chociaż wiele sklepów informuje, że kobieta została oskarżona o popełnienie przestępstwa, Biuro Szeryfa Hrabstwa Tuscarawas opublikowało oświadczenie na swojej stronie na Facebooku 8 września, wyjaśniając: “Podczas gdy nasze biuro przyjęło raport o problemie zgodnie z żądaniem sklepu, brak determinacji zarzutów został złożony. “

Szeryf Orvis Campbell, który napisał oświadczenie, twierdzi, że jego biuro nie ma uprawnień do podjęcia ostatecznej decyzji w sprawie, chociaż “czuje się pewnie, że gdy wszystkie fakty zostaną przekazane prokuratorowi, opłaty od Felony są mało prawdopodobne”.

Następnie wyjaśnił: “Kiedy jesteśmy wezwani do zbadania sprawy, nasz urząd ma niezależny obowiązek zgłaszania w imieniu skarżącego, a czasami dokonuje natychmiastowego aresztowania, a my NIE dokonaliśmy aresztowania i nie było formalnego wniesienia zarzutów”.

Wiele osób, w tym członków społeczności, odpowiedziało na post na Facebooku, dziękując działowi policji za wyjaśnienie i wyrażenie rozczarowania w Giant Eagle.

Jeden z użytkowników napisał: “Boo Bolivar Giant Eagle !!! Powinni się wstydzić!” Inny powiedział: “Trzy do pięciu plastrów mięsa dziennie to nic w porównaniu z tym, co kończy się w śmietniku pod koniec dnia.”

Niektórzy byli po prostu zdenerwowani: “Och, za głośne wołanie”. Jedna osoba powiedziała: “naprawdę myślałem, że to żart.”

Tylko czas pokaże, czy ten zimny konflikt zostanie uznany za przestępstwo. Zaktualizujemy, gdy usłyszymy więcej szczegółów.