Papa John’s Serwuje teraz bezglutenową pizzę

obraz

Papa Johns

AKTUALIZACJA: 8 sierpnia 2017 r. O godzinie 14:00.

Złe wieści dla miłośników Papa Johna podekscytowani nową pizzą bezglutenową. Firma właśnie udowodniła, że ​​osoby z nadwrażliwością na gluten, takie jak celiakia, powinny prawdopodobnie unikać tej pizzy.

Sama skorupa jest bezglutenowa. W przypadku komosy ryżowej, sorgo, teff, amarantu i całkowicie oddzielnego zakładu przetwórczego, siedziba Papa Johns starała się zapewnić minimalne zanieczyszczenie. Problem polega na tym, że kiedy produkt trafia do sklepu, nie ma żadnej możliwości upewnienia się, że pracownicy przechowują skorupę oddzielnie od produktów zawierających gluten..

Firma powiedziała CNBC: “Chociaż skorupka bezglutenowa Papa John jest bezglutenowa, a Papa John stosuje procedury zapobiegające kontaktowi z glutenem, jest możliwe, że pizza z papryką bez glutenu Papa John jest narażona na gluten podczas zwykły proces przygotowania … Proszę, wykorzystaj swoją najlepszą ocenę przy zamawianiu pizzy ze skorupą bezglutenową Papa John’s Ancient Grains, jeśli masz nadwrażliwość na gluten. ”

ORYGINALNY POST: 31 lipca 2017 o 15:55.

Niektóre firmy stawiają na pizzę z nadmierną ilością glutenu, np. Pizza Hut’s Mac ‘N’ Cheese Stuffed Crust, ale Papa John’s robi coś wręcz przeciwnego. Sieć robi krok w kierunku poszerzenia bazy konsumentów, dodając do menu produkty dla osób z ograniczeniami dietetycznymi, tworząc pizze ze skorupą bezglutenową.

W kwietniu firma rozpoczęła testowanie ciastek w kilku lokalizacjach w całym kraju. Oczywiście przebieg próbny zakończył się sukcesem, ponieważ gigant pizzy zacznie wprowadzać nowe skorupy w całym kraju, począwszy od sierpnia. W pewnym sensie Papa John jest na bieżąco z Joneses – a raczej z Domino’s. Rywal rywalizuje w menu od 2012 roku.

Chociaż skórka Papy John jest bezglutenowa – i jest przygotowywana z wyprzedzeniem w oddzielnej, bezglutenowej roślinie, zanim zostanie wysłana do sklepów – marka nie zaleca jej skorupy dla klientów z Celiakią lub ciężkimi nietolerancjami glutenu. To dlatego, że ciasto może zostać wystawione na gluten w sklepie, w ramach procesu przygotowywania pizzy, zgodnie z komunikatem prasowym.

Dostaliśmy ekskluzywne pierwsze spojrzenie na produkt, a pizza dostaje kilka mieszanych recenzji. Oto cztery ciasta, które próbowaliśmy:

obraz
Rayne Ellis

obraz
Rayne Ellis

obraz
Rayne Ellis

obraz
Rayne Ellis

Skórka sama w sobie jest cienka i sztywna, w przeciwieństwie do poduszki, którą normalnie kojarzysz z papą Johna, co pobudziło najbardziej pogardę. Porównywano go do dywanu, a inny mówił, że tekstura i styl przypominały im mrożone ciasta Totino, które jedli jako dziecko. Jednak niektórzy pochwalili jego ogólny brak tłustości i to, jak posiłek wydawał się lżejszy niż typowa dostawa pizzy.

Dlatego z zadowoleniem przyjmujemy te próby dostarczenia żywności dla wszystkich.

Śledź Delish w dniu Instagram.

Pobierz Delish aplikacja.