Panda Express wymyślił pomarańczowy kurczak Burrito

Od wprowadzenia Chruta do ostatecznego wprowadzenia Kurczaka Ogólnego Tso w menu, Panda Express ostatnio przechodzi bardzo smaczne zmiany. Teraz restauracja amerykańsko-chińska ogłosiła dodanie do menu pomarańczowego kurczaka Burrito. O tak.

Zobacz ten post na Instagramie

Pornograficzne jedzenie w najlepszym wydaniu! Ten pomarańczowy burrito z kurczaka jest proste �� Oznacz znajomego, który potrzebuje go teraz! ——– Bądź bezlitosny. www.ruthlessvapor.com ——–

Post udostępniony przez Ruthless EJuice (@ruthlessejuice) na

Jak informuje Shanghaiist, nowe danie łączy w sobie pyszny pomarańczowy kurczak, który wszyscy uwielbiamy z łatwością i przenośnością burrito. Ale zamiast tortilli dostaniesz naleśnik z cienkim scallionem. Napełnij naleśnik podstawą (masz do wyboru makarony z chow mein, smażony ryż, biały ryż lub brązowy ryż), sosami i warzywami. Jeśli nie chcesz pomarańczowego kurczaka, możesz zamienić go na krewetki z orzechowego miodu, kurczaka kung pao lub wołowinę pekińską.

Niestety, Orange Chicken Burrito jest dostępny tylko w wybranych lokalizacjach w okolicy Los Angeles, Kalifornia. Danie zostało po raz pierwszy wprowadzone w zeszłym roku w firmie Innovation Kitchen w Pasadenie. Chyba oznacza to, że wszyscy lecimy samolotem do Kalifornii.

Śledź Delish na Instagramie.

Добавить комментарий

*

+ 89 = 90