Outback ustawił rekord prosto na szaloną teorię spisku iluminatów

Znasz Outback Steakhouse? Ulubiony amerykański sposób na australijski sposób na wypełnienie ogromnych porcji mięsa i smażonych potraw (Bloomin ‘Onion, którą kochamy).

obraz
Giphy

Cóż, w weekend, restauracja sieciowa na Florydzie znalazła się w środku gorącej bitwy z setkami tysięcy użytkowników Twittera z najbardziej niedorzecznego powodu: niezależnie od tego, czy jest częścią Illuminati..

Tak, w jakiś sposób firma wpadła w krzyżyk teorii spiskowych sugerujących, że była zamieszana w kult satanistyczny. Wszystko zaczęło się, gdy ktoś wziął na platformę mediów społecznościowych, aby wskazać coś dziwnego na temat rozmieszczenia niektórych lokalizacji Outbacka.

Z jakiegoś powodu wiele restauracji jest zbudowanych w formie pentagramów. Tak, pentagram, jak w symbolu znaku iluminatów. Po wskazaniu jednego z nich inni zaczęli bić, aby potwierdzić, że wzór nie był jednorazowy. Tak narodził się spisek.

Zapomnij o Beyoncé i Jay-Z, Outback jest bez wątpienia mistrzem kryjącym się za wielkim kultem, a przynajmniej to, co przepuściło ponad 100 000 osób, a ponad 200 000 “polubiło”. Popularność tej plotki wymknęła się spod kontroli, że firma nie miała innego wyboru, jak się bronić.

Zamiast pentagramu, Outback Steakhouse zasugerował, że miejsca w restauracji naprawdę tworzą gigantyczną “cebulę” Bloomin, która dla mnie brzmi niebiańsko.

Firma zgadza się.

Śledź Delish w dniu Instagram.

Pobierz Delish aplikacja.

Добавить комментарий

*

+ 37 = 43