Oto, jak wygrać roczną ofertę Red Lobster

Dziś mija pół wieku Cheddar Bay Biscuits, niekończące się krewetki i żywe homary, które witają cię w drzwiach. Red Lobster oficjalnie kończy 20 stycznia 18 stycznia, a żeby świętować, dają fanom szansę zjedzenia TON darmowych owoców morza w przyszłym roku.

Aby uhonorować złotą rocznicę restauracji, Red Lobster daje 50 osobom złotą kartę z limitowanej edycji na rok bezpłatnych posiłków. Nie możesz iść codziennie (a twoje ciało prawdopodobnie by tego nie chciało), ale karta warta jest 2 000 $.

Zobacz ten post na Instagramie

Czy ktoś miał dziś nastrój na niektóre #CheddarBayBiscuits? #czerwony homar

Post udostępniony przez Red Lobster (@redlobster) na

Aby to ująć w perspektywie, $ 2 000 w Red Lobster może cię przyciągnąć:

 • 37 uczt rodzinnych Admirała
 • 181 zamówień Coconut Shrimp
 • 66 zamówień Live Maine Lobster
 • 444 kilkanaście zamówień Cheddar Bay Biscuits (!!)

  Możesz także dostać około 40 kolacji dla dwojga, kosztem posiłku kosztuje około 50 USD, w tym przedmiotów z nowego menu Red Lobster’s. Możliwości są nieskończone.

  Zobacz ten post na Instagramie

  Co powiesz na pyszną polędwicę z grilla z dodatkiem drewna i hojną krewetki z chrupiącymi krewetkami? To byłby nasz NOWY! Grillowana polędwica �� i smażone krewetki ��! #czerwony homar

  Post udostępniony przez Red Lobster (@redlobster) na

  Żyj jak Bey i Jay i weź swój Czerwony Lobster, wchodząc do loterii Golden Card w dowolnym czasie od 18 stycznia do 9 lutego. Opublikuj zdjęcie ulubionej pamięci Red Lobster na Facebooku, Twitterze lub Instagramie i użyj hashtagu #RLGoldenSweepstakes, aby upewnić się, że twoje hasło się liczy.

  Śledź Delish w dniu Instagram.

  Pobierz Delish aplikacja.