Oto, gdzie znaleźć nowy wózek jadalni IKEA

Czasami najlepszą częścią wyjazdu do IKEA na nową płaską kanapę jest podjadanie szwedzkich klopsików i soku z borówki przed zakupem mebli. I najwyraźniej IKEA to wie, ponieważ wysyła ciężarówkę na żywność w całym kraju.

Trafiając na trasę tego lata w ramach kampanii #TogetherWeEat marki, ciężarówka pojedzie do Chicago i Nowego Jorku, aby służyć kultowym klopsikom i innym przysmakom podczas Wicker Park Fest w Chi-Town (23-24 lipca) i Big Apple’s Celebrate Brooklyn partia blokowa (30 lipca), Chicago Tribune raporty. Dodatkowo, pop-up zrobi pit stop w innych miejscach wokół tych dwóch miast.

Najlepsze jest to, że będą dostępne trzy rodzaje klopsików – klasyczny kottbullar z borówką, warzywko z avocado i wegańskim majonezem oraz kurczak z bawolą z ostrym sosem i serem pleśniowym – poinformowała firma w komunikacie prasowym.

obraz

IKEA

Jesteśmy bardzo podekscytowani debiutem wózka z żywnością IKEA. Chodzi mi o to, że tak bardzo kochamy IKEA, że stworzyliśmy serial komiksowy o tym, czy przepisy były instrukcjami IKEA. Zaplanuj odpowiednio i udaj się tam wcześnie – mamy wrażenie, że linie będą dłuższe niż pielgrzymka w sobotę rano do magazynu.

Śledź Delish w dniu Instagram.

Добавить комментарий

*

1 + 4 =