Nowy Donut Disneyland wygląda dokładnie jak dom “Up” – i jest ADOROWNY

Zawsze możemy liczyć na Disneyland, by dać nam to, czego naprawdę chcemy: słodko-tematyczne jedzenie o tematyce Disneya. Najbardziej magiczne miejsce na świecie zadebiutowało mnóstwem nowych elementów menu w parku dla Pixar Fest. Fani W górę (czyli każdy, kto to widział) może teraz wgryźć się w dom z porywającego filmu. “Don-Up” to pączek ozdobiony niebieskim lukrem i jadalnym obrazem domu Carla Fredricksena. Deser jest w komplecie z wielokolorowymi balonikami z czekoladą – tak jak jestem gotowy na wycieczkę do Disneylandu.

Zobacz ten post na Instagramie

Wesołego poniedziałku! Zacznij swój tydzień od jednego z tych słodkich pączków z Disneylandu! Znajdziesz go, aby natychmiast podnieść nastrój! • Pączek jest dostępny codziennie w wózku z pączkami na lewo od zamku! Wypróbuj, zanim odpłynie! – – – – – – #Disney #Disneyland #disneylandresort #springbreak #foodagramerz #foodstagram #foodofdisneyland # fooddoodney #disneyfoodblog #mickeysmenu #dca #disneycaliforniaadventure #foodphotography #foodlover #bakery #MickeySnacks #MickeyCookie #instadisney #disneygram #InstaDisney #DisneyIG #Bite_into_this #Foodatory #MickeyMouse #PixarFest #DisneyEats #up #UpDonut #TDL #TokyoDisneyland

Post udostępniony przez Mickey’s Menu (@mickeysmenu) na

Nowy słodki przysmak dostępny jest przez ograniczony czas z ekspresu do kawy na głównej ulicy. Miłośnicy Disneya kochają “Don-Up” – ale wiesz, że nie jest to właściwe freak-out, dopóki nie weźmiesz go na Instagram. Jeden z plakatów opisał pączek jako “najsłodszy pączek Disneya!”. Inny powiedział: “Ten pączek to idealna równowaga lekkiego ciasta i pysznego lukru waniliowego”. Nie wiem jak wy, ale ja jestem sprzedany – i wyraźnie, “Don-Up” jest dobre dla “grama”!

Zobacz ten post na Instagramie

��Nie martw się – bądź szczęśliwy #disneyland #updonut ���� #disneyfood

Post udostępniony przez Bernadette (@bernshappy) w dniu

obraz
Con Poulos

PRZED ZAMÓWIENIE TERAZ Delish Cookbook, 30 USD, indigo.ca