Nowe mundury McDonald’s wyglądają jak coś z filmu science fiction, a pracownicy są szaleni

Noszenie munduru to ciężki koncert w każdej pracy, szczególnie w gastronomii. Pracowałem w Starbucks przez krótki okres w liceum i po prostu uczucie szorstkiej koszulki polo może sprawić, że będę się trząsł i sprawił, że nos od razu zaczerwienił się stęchłą kawą. Mogę więc zrozumieć, dlaczego McDonald’s chciałby zaoferować swoim pracownikom nowy wygląd, ale nie sądzę, aby firma spodziewała się, że Internet tak mocno zareaguje.

Według komunikatu prasowego McDonald’s, nowe mundury zostały zaprojektowane jako współpraca Bindu Rivas i Waraire Boswell, który pracował w McDonald’s w Kalifornii, zanim zaczął projektować dla celebrytów takich jak Will Smith i Ellen DeGeneres. Nowy wygląd zadebiutuje w kwietniu we wszystkich 14 000 restauracjach.

“Nasze nowe kolekcje koncentrują się na komforcie, dopasowaniu, funkcjonalności i współczesnym profesjonalizmie, zapewniając jednolity wygląd, dzięki któremu załoga i menedżerowie będą czuć się komfortowo i pracować z dumą” – powiedział w wydaniu Jez Langhorn, starszy dyrektor HR McDonald’s. “Poza tym, jest to kolejny krok w ciągłym dążeniu firmy do podniesienia poprzeczki poprzez inwestowanie w ludzi i poprawę doświadczenia w restauracji z naciskiem na gościnność.”

McDonald's New Uniforms
McDonald’s

Boswell powiedział, że jego celem przy projektowaniu munduru było stworzenie czegoś, co zapewnia pracownikom restauracji większy poziom zaufania, zgodnie z wersją. Podczas gdy McDonald’s nalega, aby ankieta wewnętrzna wykazała, że ​​ponad 70% pracowników restauracji odczuwało, że “nowe mundury zapewniają nowoczesny wizerunek, który byliby dumni z noszenia”, internet (co nie dziwi) wydaje się mieć znacznie odmienne zdanie.

Wiele osób porównało nowy wygląd do kostiumów w filmach i serialach science-fiction lub dystopijnych:

Niektórzy przyjęli jeszcze bardziej kontrowersyjną opinię.

Wszystko to powiedziawszy, naprawdę chcemy tylko pozdrawiać wszystkich mężczyzn i kobiety, którzy będą nosić te mundury. Mamy szczerą nadzieję, że je polubią i mogą walczyć przeciwko internetowemu snarkowi. Ich cierpienie w obliczu dania nam frytek jest inspiracją, niezależnie od tego, co noszą.

H / T: Fortune

Śledź Delish na Instagramie.

Добавить комментарий

*

+ 20 = 24