Nowa kawa McDonald’s jest lepsza niż Starbucks, według wszystkich, którzy ją wypróbowali

Kiedy myślisz o McDonald’s, od razu wyobrażasz sobie, że gryziesz w soczystego cheeseburgera, McMuffin, McNuggets lub nawet szczęśliwy posiłek. W ciągu ostatniego roku McDonald’s wszedł na środek swojej wyobraźni o kawie, ponieważ jest przystępna (i smaczna) java. Teraz w sieci fast food pojawiły się dwa nowe napoje na zimno, a niektórzy fani twierdzą, że tak bardzo to uwielbiają, wybierają go z kawiarni Starbucks.

Dwa nowe napoje, Cold Brew Frozen Coffee i Cold Brew Frappe, które obiegły około 300 kalorii, mają fanów zalewających Twittera swoimi szokującymi opiniami.

Jedną rzeczą, która może wywołać uniesienie brwi, jest ilość “dodatkowych” składników nowego napoju McDonald’s w porównaniu z normalną filiżanką kawy, donosi Food Beast. Są one następujące:

Lody, śmietana, mleko odtłuszczone, cukier, ekstrakt kawy z zimnego parzenia (woda + kawa na zimno), woda, kolor karmelu, fosforan dipotasowy, guma guar, mono i diglicerydy, cytrynian tripotasu, fosforan disodu i karagen.

Ale pomimo listy składników do prania, frappe obżartuchy wciąż uciekają, by spróbować filiżanki z fast food. Nie wspominając już o tym, że zimne napoje z napojem McDonald’s pokonują również przyzwoitą stawkę Starbucks w postaci zimnego napoju – a różnica będzie zdecydowanie zauważalna, gdy rachunek karty kredytowej dociera co miesiąc.

Nowe wydania McDonald’s idą za 2 dolary w ramach menu $ 1 $ 2 $ 3 Dollar Menu, podczas gdy zimny napar Starbucks grande kosztuje 3,75 $, a ich Iced Coffee Frappuccino kosztuje 3,95 $. Teraz jest dobra konkurencja. Pamiętaj jednak, że oba najnowsze napoje McDonald’s do zimnego parzenia są dostępne tylko przez ograniczony czas.

Śledź Delish na Instagramie.