Nastolatek zapłacił rachunek za kwartał, a restauracja zawstydziła go na Facebooku

Zazwyczaj ludzie płacą rachunek w restauracji gotówką lub kartą kredytową. Jeśli masz dość luźnych zmian, równie dobrze możesz to wykorzystać, prawda? Źle, widocznie, według Beer 88 Restaurant w Lynchburg, Virginia. “Społeczeństwo piwa i burgerów” zawstydziło nastoletniego chłopca za zapłacenie rachunku za kwartał w obecnie usuniętym poście na Facebooku, za WSET.

Według Charlotte Observer, Siedemnastoletni Cohen Naulty chciał odebrać kartę swoim przyjaciołom po obiedzie w Beer 88. Miał jednak tylko dwadzieścia dolarów, więc zapłacił resztę 45 $ za ćwierćdolarówki – napiwki z pracy jako serwer w innej restauracji. “To odważny ruch, ale hej, 40 kwartałów z tych kwartałów (10 USD) było na napiwek! W restauracji było jednak mniej niż zadowolonych.

Post Facebook z Beer 88 zawierał zdjęcie gigantycznego stosu ćwiartek obok rachunku 20 $ i zakładki. Podpis brzmiał: “Podpisujemy tylko to …” Jak nie płacić w restauracji “, bo to najmilsza rzecz do powiedzenia na temat tej śmieszności. # wearebeer88notcoinstar #anybodyneedchange #nohometraining #atleasttheyleftatip #pracowanie ze publiczną. “Serwery oczywiście wolałyby nie płacić we wszystkich monetach, ale #HeDidPay … i #HeTipped.

Inni zgodzili się, że piwo 88 było nieco nie na miejscu. Za WSET, wiele osób pozostało w komentarzach mówiących, że post był w złym guście, ponieważ “pieniądze to pieniądz, a restauracja nie powinna zawstydzać klienta”. Inni użytkownicy zachęcali klientów, by przyjechali z monetami tylko po to, żeby zapłacić następny rachunek w Beer 88.

Początkowo restauracja odpowiedziała w sekcji komentarzy na “witamy w mediach społecznościowych” i “Oczywiście SARCASM i HUMOR tego postu zaginęło na większości z was”, WSET raporty. Niektórzy bronili stanowiska, nazywając je “satyrą restauracyjną” i “dowodem, że ludzie obrażają się z drobnych rzeczy”. Myślę, że to może pójść w obie strony, prawda?

Za WSET, po około godzinie, piwo 88 opublikowało na Facebooku mówiąc, że jego wcześniejszy post miał być żartem, jednak płacenie monetami jest denerwujące dla osób pracujących w branży restauracyjnej i detalicznej. Wkrótce potem strona na Facebooku została usunięta.

Tego wieczoru Cohen stworzył stronę na Facebooku zatytułowaną “The Quarter Boy”, w której jego pierwszy post zawierał zrzut ekranu oryginalnego posta z Facebooka Beer 88, jego wyjaśnienia na temat tego, co się wydarzyło, i jego uzasadnienie utworzenia konta. “Chociaż było to wystarczające do posiłku i wspaniałej napiwki, zostałem wysadzony na Facebooku przez restaurację za płacenie w kwaterze.” To nie był dobry dzień “- napisał Cohen. “Wtedy miałem świetny pomysł. Uwielbiam płacić za posiłki dla ludzi, nawet jeśli muszę zeskrobać moje ostatnie kwatery, aby to zrobić.” Reszta postu uszczegółowiła pomysł Cohena: planuje znaleźć restauracje, które nie mają nic przeciwko płaceniu w kwaterach, i traktować patrona przynajmniej raz w tygodniu.

Post zawierał także link do strony z pozyskiwaniem funduszy na Facebooku, zatytułowanej Toczenie złego dnia przy jednym posiłku na raz! “Wykorzystamy 100% darowizn, aby zapłacić za inne posiłki i zamieszczać filmy o ich reakcjach!” strona mówi. W ciągu dwóch dni Cohen zebrał 3 061 $ z jego bramki 5000 $.

obraz

Facebook / The Quarter Boy

Nie trzeba dodawać, że ludzie są na pokładzie The Quarter Boy. Cohen zdążył już pokryć dwa nieznajome posiłki – oczywiście wszystkie w kwartałach.

Nawet jeśli nie zgadzasz się z całą koncepcją płatności w czwartym kwartale, myślę, że wszyscy możemy przyjąć sygnał od The Quarter Boy: bądź uprzejmy i pomagaj innym, kiedy możesz!

obraz
Con Poulos

PRZED ZAMÓWIENIE TERAZ Delish Cookbook, amazon.com

Добавить комментарий

*

89 − 79 =