Najzdrowsze pozycje menu, które można zamówić w McDonald’s

Wszyscy wiemy, że fast-foody (a nawet niektóre fast-casualowe restauracje sieciowe) nie są miejscem, w którym można znaleźć zdrowe jedzenie, ale są też inteligentne opcje do wyboru. Oto, co powinieneś zamówić, jeśli wolisz zachować zdrowie w McDonald’s:

Najlepsze śniadanie: Egg White Delight McMuffin

Ponieważ nie jest do końca sprawiedliwe porównanie 150-kalorycznego parfaitu z owocami i jogurtem z 1000-kalorycznymi naleśnikami, zdecydowaliśmy się wyrzucić oczywistą opcję i porównać samotnie kanapki śniadaniowe. A zwycięską opcją jest Egg White Delight McMuffin, który podaje 250 kalorii i 8 gramów tłuszczu. Jeśli nie masz ochoty na jajka, tradycyjny Egg McMuffin jest na drugim miejscu, przy 290 kaloriach i 12 gramach tłuszczu.

obraz

McDonald’s

Najlepsze hamburgery: hamburger

To proste zamówienie zawiera tylko 250 kalorii i 8 gramów tłuszczu, podczas gdy Double Quarter Pounder zawiera 780 kalorii i 45 gramów tłuszczu. Drugie miejsce to standardowy cheeseburger, który zawiera 300 kalorii i 12 gramów tłuszczu.

obraz

McDonald’s

Najlepsza kanapka: McChicken

To najmądrzejszy wybór spośród wszystkich kanapek McDonald’s, ponieważ zawiera 350 kalorii i 15 gramów tłuszczu. Dla nas to trochę drapania głowy, ponieważ jest to opcja smażonego kurczaka, która jakoś bije nawet Filet-O-Fish, która zawiera 390 kalorii i 19 gramów tłuszczu. Ale cokolwiek robisz, unikaj Sandwich z maślanką, która zawiera 570 kalorii i 23 gramy tłuszczu.

obraz

McDonald’s

Najlepsza sałatka: Bacon Ranch Grilled Chicken

Niespodziewanie zwycięzcą jest sałatka z bekonem i rancho. Wykonane z kurczaka z grilla, przywróci tylko 320 kalorii. Southwest Grillowana sałatka z kurczaka też nie jest taka zła, z 350 kaloriami. To chrupiąca opcja z kurczaka, która przyniesie dodatkowe 200 kalorii lub więcej – yikes.

obraz

McDonald’s

Najlepszy Snack / Side: Apple Slices

Kolejność plasterków jabłek to tylko 15 kalorii i zawierają zero tłuszczu. Tymczasem frytki zaczynają się od 230 kalorii i 11 gramów tłuszczu.

obraz

McDonald’s

Najlepszy deser: Kiddie Cone

Słodycze oczywiście nie są z natury żywieniowe, ale można tu dokonać mądrego wyboru, zamawiając lody o miękkich i miękkich rozmiarach. To tylko 45 kalorii, w porównaniu do standardowego rozmiaru, który zawiera 200 kalorii.

obraz

McDonald’s

PIN IT FOR FOR LATER:

obraz

Śledź Delish w dniu Instagram.