Najlepszy Burger w Ameryce jest w małym miasteczku koledżowym, o którym nigdy nie słyszałeś

Gdybyś był bukmacherem, a ja zapytałem cię, skąd pochodzi najlepszy hamburger w Ameryce, istnieje spora szansa, że ​​te przypuszczenia będą wyglądały mniej więcej tak: Shake Shack. Pięciu gości. Może In-N-Out, jeśli jesteś zachodnią podstawką. Ale jeśli jesteś z Chapel Hill w Północnej Karolinie, powiedziałbyś, że Al’s Burger Shack. I według dobrych ludzi z TripAdvisor, Tar Heels mają rację.

Wcześniej w tym miesiącu TripAdvisor ogłosiło listę 10 najlepszych restauracji Burger w USA na podstawie tysięcy opinii użytkowników. W pierwszej kolejności z 4,5 na 5 bąbelków był Al’s, malutki mały burger w Chapel Hill, domu Uniwersytetu North Carolina (którego jestem dumnym absolwentem). Al Bowers otworzył restaurację w 2013 r. – trafnie, w dniu National Cheeseburger Day – aw 2017 r. Dodał drugą lokalizację w całym mieście. Obie restauracje mają to samo proste, ale smaczne menu: hamburgery, frytki, hot dogi i napoje.

ZAPLANUJ SWOJĄ ODWIEDZINĘ tripadvisor.com

obraz

Alicia Stemper

W spisanym przez witrynę TripAdvisor serwisie nazwali Bobo Chili Cheeseburger (sos chili, slaw, posiekaną cebulę, żółtą gorczycę i amerykański ser) – burger z restauracją. Podczas gdy ten jest popularny, według Al, klasyczne i Sean’s Bacon Cheeseburger – nazwany na cześć swojego brata – są najczęściej zamawiane.

Linia dla Al’s jest prawie zawsze na wyciągnięcie ręki, a odkąd został uznany za najlepszego burgera w USA, biznes był bardziej szalony niż kiedykolwiek. “Wciąż jestem z niedowierzaniem”, Al powiedział Delishowi o rankingu i jest jedyną restauracją w Północnej Karolinie w pierwszej dziesiątce. “Jest tu wiele dobrych hamburgerów, dzięki czemu czujemy się fantastycznie.”

Jeśli chodzi o to, co popchnęło Al’a w miejsce numer jeden? “Myślę, że jedzenie, po pierwsze, jest fantastyczne” – mówi Al [Wyd. uwaga: może potwierdzić]. “Wydaje mi się, że po wejściu jest sporo nostalgii. Jest to mały, oryginalny i dziwaczny element, który ma w sobie dużo osobowości, a nasz personel jest niezwykle przyjazny i bardzo gościnny. , to sprawia całkiem dobre wrażenia. “

Zobacz ten post na Instagramie

Wziął głos Yelp najlepszych hamburgerów w USA!

Post udostępniony przez T Laurence Molloy (@ teetime4me) na

Gdzie to jest: 516 West Franklin St. Chapel Hill, NC

Co zamówić: The Kenny J (boczek, grillowana cebula, sos do sosu Cheerwine BBQ, pikantny ser pimento), rozmarynowane frytki i Cheerwine.


obraz
Con Poulos

KUP TERAZ Delish Cookbook, amazon.com