Najlepsze nowe przysmaki ze swoich ulubionych cukierni

Nasze ulubione cukierki

Obejrzyj wideo, aby zobaczyć ulubione znaleziska Delisha z wystawy w akcji.

Hot Tamales Cinnamon Licorice Bites

Gorąco Tamale Licorice Bites

Matt Haas

Jako najlepiej sprzedający się cynamonowy cukierek w USA, Hot Tamales wprowadza na rynek zupełnie nową kategorię słodyczy: czerwona lukrecja. Te miękkie, żucia smakołyki smakują tak, jakby zostały nasączone Ognistą Kulą (choć nie są one pyskie). Znajdź je w sklepach w styczniu.

Flipz Solone karmelowe precle

Flipz Salted Caramel

Matt Haas

Wiele marek wykorzystuje Expo jako okazję do wprowadzenia świata w zupełnie nowe cukierki, a Flipz nie jest wyjątkiem. W zeszłym roku odsłonili Birthday Cake Flipz (biały, pokryty czekoladą precel, który wygląda jak nakrapiany przez Funfettiego). W tym roku na wierzchu oblepiają pokrytymi czekoladą precle solą karmelową i kropiącą sól morską, przynosząc słodko-słodki poczęstunek na wyższy poziom. Zacznie pojawiać się w sklepach w sierpniu.

Snickers Crisper

Snickers Crispers

Matt Haas

Jeśli Rice Krispie Treats i tradycyjny Snickers mieliby tajne dziecko miłości, to byłoby to. Batonik jest dostępny w dwóch kwadratach w opakowaniu, z warstwą orzeszków ziemnych i żucia karmelu, pokrywającą płytę z chrupiącego ryżu, wszystkie oblubienione w mlecznej czekoladzie.

Ghirardelli Dark Chocolate Spicy Caramel Squares

Ghirardelli Spicy Caramel

Matt Haas

Upał podkrada się na ciebie z tymi dekadencko ciemnymi czekoladowymi kwadratami. Na początku wszystko, co możesz posmakować, to bogate, półsłodkie kakao i maślany karmel – tak bardzo, że możesz pomyśleć, że zapomniały o przyprawie w tym szczególnym poczęstunku – a następnie dwie trzecie drogi, to cię uderza: lekki kopać papryczkę chili, tak jak pijesz meksykańską gorącą czekoladę.

Ring Pop Gummy Chains

Pierścień Pop Candy Bracelet

Matt Haas

Upadek cukierków z cukierków polega na tym, że zazwyczaj smakuje jak kreda. Upadek tej gumowatej wersji, która pozwala budować własną, niestandardową bransoletkę z każdym opakowaniem, jest taki, że możesz ją pożreć, zanim zdołasz ją dostać na nadgarstku.

Reese’s Pieces Peanut Butter Cups

Reese's Pieces Reese's Cup

Matt Haas

Ta niespodzianka wywołała pożar w mediach społecznościowych, gdy zdjęcie opakowania wyciekło w Internecie i nie bez powodu – w jednym cukierze zaciera dwie nostalgiczne przysmaki. Te wyjątkowo grube kubki z masłem orzechowym są wysadzane mini kawałkami Reese’a. “Dlaczego ktoś nie pomyślał o tym wcześniej ?!” Mashup był tak popularny, że pokonał 320 innych produktów, zdobywając nagrodę Best in Show na Expo. Zaczniesz widzieć go w sklepach w połowie lipca.

Słodki wosk sriracha wata cukrowa

Siraracha Cotton Candy

Matt Haas

Tak, czytasz to poprawnie: wata cukrowa Sriracha. Ten akcent na klasyczną karnawałową ucztę jest odkurzony słynną ognistą przyprawą sriracha – za mało, aby oczy stały się wodą, wystarczy, by twoja słodka mała babcia powiedziała: “gorąco cholera!” i poproś o kolejny kęs. Znajdź go w sklepach ze słodyczami lub online.

Airheads Extreme Sourfuls

Airheads Sourfuls

Matt Haas

Jeśli zewnętrzna strona w kolorze tęczy Cię nie zaczepi, to na pewno smak: Te żucia cukierki są cierpkie i owocowe, i pomimo tego, co paczka głosi, nie jest tak kwaśne, że będziesz je jeść tylko na odwagę. (Uczciwe ostrzeżenie: są niebezpiecznie uzależnieni, nawet jeśli nie jesteś typem słodkiego cukierka.)

Marshmallows Maple Campfire

Ognisko Maple Roasters

Matt Haas

Te smakołyki są tak klapsami, że nowy Ognisko miało tylko jedną torbę na rękę na Expo, ale przedstawiciele przysięgali, że pachnie i smakuje jak stos naleśników. Te duże, okrągłe pianki są bardziej płaskie niż typowe gigantyczne “malwy”, co sprawia, że ​​wyglądają one przedsmakowo – i idealnie nadają się do s’mores.

Kit-Kat BigKat

Ogromny Kit Kat

Matt Haas

Crunch, w każdej formie, był wielkim trendem na tegorocznej wystawie Expo, a najnowsza nowela Kit Kat nie zawodzi. W zasadzie przyjmuje tradycyjną ucztę i podwaja jej rozmiar, więc dostajesz tylko dwa paski zamiast czterech, ale są one ponad dwa razy grubsze (pięć warstw wafla i gruby płaszcz z mlecznej czekolady!).

ICEE i Slush Puppie Dip-N-Lik Treats

Icee Candy

Matt Haas

Te smakołyki były sprzedawane w wybranych sklepach ze słodyczami od 2013 roku, ale można się spodziewać ich pojawienia się w całym USA Kształtem przypominającym miniaturowy kubeczek z szlamem, kopułkowe pokrywy wyskakują, aby odsłonić lushlipę lub ICEE jako lizak, który możesz wsypać się do słodyczy w proszku o smaku podobnym do mroźnego sklepu spożywczego.

Warheads Worms

Głowice Worms

Matt Haas

Te wypieki na usta traktują twoich potwornych przyjaciół do jedzenia w gimnazjum z powrotem w niesamowitym nowym wcieleniu: gumowate robaki. Oni są< not nearly as sour as the original hard candy, but they'll still make you squirm.

Crunchkins Candy Balls

Cunchchins Balls

Matt Haas

Jeśli kochasz Crispy M & Ms, musisz spróbować tych chrupiących, pokrytych cukierkami kuleczek. Każda paczka zawiera trzy smaki: tęczowy tort urodzinowy, pączek z jasnobrązowego pączka i kruchą czekoladową ciasteczkę. Na początku wszystko, co zauważysz, to słodycz i chrupnięcie, ale podczas żucia, smaki deserowe naprawdę wyjdą, zostawiając cię z pączkiem, ciastem lub

duszący oddech. Nie zła rzecz.

Ognisko “Ghostbusters” Marshmallows

Pogromcy duchów Marshmallows

Matt Haas

Niezależnie od tego, co myślisz o nowym zwiastunie filmów, musisz przyznać: Świat jest już dawno spóźniony dla członka Zespołu Marshmallow Stay Puft MADE OUT OF MARSHMALLOWS. Każda torebka, która trafia teraz do sklepów, jest połączona z jasnozielonymi pantoflami firmy Slimer i puszystymi białymi pufami Stay Puft. (Ten ostatni wygląda niesamowicie jak Baymax Wielki bohater 6, FYI.)

Organic Jelly Belly Jelly Beans

Organiczny Jelly Beans

Matt Haas

Rozszerzająca się paleta smaków Jelly Belly stała się ekologiczna, co oznacza brak GMO i sztucznych aromatów. Kolory nie są tak żywe, ale smaki są równie śmiałe – i smakują jak (słodzone) świeże owoce. Każda paczka zawiera 10 smaków, w tym wiśnię, kokos, jagodę, cytrynę i brzoskwinia.

Mentos Czekoladowe karmelki

Mentos Caramels

Matt Haas

To znaczy, że Freshmaker idzie na ciemną stronę kakao. Te karmelowe kulki ustępują ropiejącej czekoladzie. Są bogaci, ale nie pozostawiają filmu w ustach, więc możesz sobie pozwolić na to, by w biurze nie martwić się spotkaniem, czy na twoich zębach jest czekolada. (Marka wypuszcza także czekoladowo-miętową wersję BTW.)

Ghirardelli Dark Chocolate Blueberry Squares

Ghirardelli Blueberry

Matt Haas

Jeśli zanurzysz łyżkę ciasta z jagodami w ciemnej czekoladzie, to będzie to. Oba słodko-cierpkie smaki dobrze łączą się w pary, a przedstawicielka mówi nam, że te kwadraty są szczególnie popularne, gdy smakuje się szklanką pinot noir. Ten smak właśnie zaczął pojawiać się w sklepach w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Butterfinger Crisp

Butterfinger Crisp

Matt Haas

Zaczekaj, czy Butterfinger Crisp nie ma od wieków ?! Cóż, tak, ale nie tak. Nestlé przebudował swój przepis, układając więcej kremu Butterfinger pomiędzy trzema warstwami opłatka, dzięki czemu w każdym kęsie można uzyskać więcej smaku toffi i smaku masła orzechowego. Właśnie wystartował w tym miesiącu.

Godiva Milk Chocolate Mango Bar

Kopulasty Godiva

Matt Haas

Ta czekoladowa batonika Godiva jest tak nowa, że ​​miała tylko makietę oficjalnego opakowania pod ręką – paski, które próbowaliśmy, były opakowane w zwykłe białe opakowanie. Każdy kwadratowy kwadrat mlecznej czekolady jest wysadzany tonami kryształków mango, dodając odrobinę chrupkości i falę owocowego smaku. To nie będzie w sklepach spożywczych przez kilka miesięcy, ale w międzyczasie możesz odebrać świeżo wydany odpowiednik, ciemny czekoladowo-pomarańczowy pręt.

Kollisions Candy

Mini Kollishions

Matt Haas

Fini jest obecny w Hiszpanii od 40 lat, ale firma cukiernicza właśnie uderza w Stany, a jedną z jego najśmieszniejszych premier jest linia Kollisions z kawałkami lukrecji. Te jaskrawo zabarwione cukierki do żucia mają różnorodne kształty i faktury, ale nasze ulubione to rozklekotane koła z lukrecji.

Reklama – kontynuuj czytanie poniżej

Cytrynowy i czekoladowy Oreo Cienki

Oreo Thins

Matt Haas

Po tym, jak ludzie poszli na szaleństwo za oryginalnego Oreo Thinsa o smaku mięty, marka wróciła do fabryki i właśnie zaczęła wysyłać dwa nowe smaki do sklepów: Lemon (ze złotym ciastkiem Oreo) i Czekoladę (mashup kakao-na-kakao) , z czekoladowym kremowym środkiem umieszczonym pomiędzy dwoma czekoladowymi ciasteczkami).

Reklama – kontynuuj czytanie poniżej

Sour Farts Candy

Kwaśny Farts Candy

Matt Haas

Technicznie rzecz biorąc, Sour Farts Candy nie jest nowy – zadebiutował na targach Sweets and Snacks 2014, zdobywając Nagrodę Najbardziej Innowacyjnego Produktu – ale biorąc pod uwagę, że jest sprzedawany tylko w specjalistycznych sklepach ze słodyczami, być może wcześniej o tym nie słyszałeś. Te cukierki wyglądają jak kolorowe kamyki, o zaskakująco trudnej do pogryzienia fakturze i słodko-cierpkim smaku, który zwija twój język – i sięgasz po kolejną garść.

Aha, na wypadek, gdybyś był ciekawy, ten cukierek nie podwoi się jak Beano ani nie sprawi, by twój oddech pachniał jak tyłek. Nazwa jest po prostu dla śmiechu. To przyciągnęło twoją uwagę, prawda?

Reklama – kontynuuj czytanie poniżej

Spreadable Chocolate Cheesecake Candy

Stopiony Chocolate Candy

Matt Haas

Twórcy Too Tarts zaprezentowali na tegorocznych targach Expo zupełnie nową i radykalnie odmienną ofertę: nadające się do smarowania, nadające się do łyżki desery czekoladowe. Zaskakująco bezcukrowe cukierki są dostarczane w małych słoiczkach z małą łyżeczką, gotowe do samodzielnego spożycia lub skropione owocami, lodami lub czymkolwiek innym, co ci się podoba. Nasz ulubiony smak? Sernik czekoladowy o mocnym, kruchym smaku z nutą kremowego sera.

Zaczniesz je oglądać w sklepach specjalistycznych i sklepach convenience w okolicach drugiego tygodnia sierpnia.

Reklama – kontynuuj czytanie poniżej

Stride Revolution Spearmint Gum

Krok Gum

Matt Haas

Najnowsze paczki gumy Stride są ładowane chrupiącymi kryształami smaku, które uderzają cię falą mięty (lub owocowości, w zależności od tego, którą paczkę łapiesz), kiedy je przeżuwasz. Przedstawiciele twierdzą, że są stworzeni, aby zachować smak i teksturę gumy do żucia w całej grze w baseball. Zaczniesz widzieć je w sklepach w czerwcu.

Добавить комментарий

*

9 + 1 =