Najbardziej ekscytujące przysmaki na nowym mola Pixar Pier w Disneylandzie

Pixar Pier Parfait

obraz

Chelsea Lupkin

Ukłon w stronę Potwory i spółka.Z pewnością nie jest obrzydliwy bałwanek, ten wspaniały smakołyk jest cytrynowy, miękki, serwowany z błotnistym zamarzniętym malinowym błotem. Jedyną przerażającą rzeczą jest to, jak szybko się topi – ale kto nie lubi niektórych psychedelicznych przekąsek w swoim kanale Insta?

Gdzie go znaleźć: Adorable Snowman Matowe Przysmaki

Caliente Churro Señora Buzza

obraz

Chelsea Lupkin

Czy kiedykolwiek myślałeś: “Chciałbym, żeby ktoś rozpalił milion Red Hots i przetasował je po najsmaczniejszych deserach, żeby móc je zjeść w upalny dzień?” Dobre wieści! Señor Buzz (z Historia zabawek 3 sława) cię osłania.

Gdzie go znaleźć: Señor Buzz Churros

Wściekły pies

obraz

Chelsea Lupkin

Pewnie, kiedy odwiedzasz stoisko Pixar Pier w Angry Dogs, możesz dostać trochę lekko zirytowanego psa, ale co by pomyślał Anger? Byłby w tyle, gdybyś dostał, cóż, Wściekły Pies i dopełniłby go bardziej angriest najdelikatniejszy z przypraw.

Gdzie go znaleźć: Angry Dogs

Pudełko z pałeczkami z kurczaka

obraz

Chelsea Lupkin

Jeśli nie jesteś w nastroju na jedną z klasycznych nóg Giant Smoked Turkey Leg Disney (które możesz również dostać tutaj), zamiast tego ciesz się pałeczkami z kurczaka. Są znacznie łatwiejsze do opanowania, równie dobrze przyprawione i wystarczająco soczyste, że nawet Imperator Zurg będzie pod wrażeniem.

Gdzie go znaleźć: Pałac Drobiowy

Imaginary Pal Slushie

obraz

Chelsea Lupkin

Mimo, że łzy Bing Bong nie wyścielają promenady, ta super słodka slushie nadrabia to. Imaginary Pal to różowa lemoniada i sztyfty z winogron Fanta połączone i zwieńczone watą cukrową i kwiatem ptasiego mleczka. Smakuje jak milion głupków z winogron i dzieciństwa. Bing Bong byłby dumny.

Gdzie go znaleźć: Słodka rzecz Bing Bong

Добавить комментарий

*

2 + 4 =