Musisz zobaczyć, jak wygląda ten 40-letni Twinkie

Nawet jeśli nie lubisz Twinkies, prawdopodobnie słyszałeś historię starych żon, że są tak przesadnie przetworzeni, że mogli pozostać na półkach przez 20 lat. W jednej ze szkół w Maine uczniowie zgłaszają roszczenia do testu z przekąską Hostess, która nie ma dwóch, ale czterdziestu lat.

W Akademii George’a Stevensa w Bull Hill, ME, pojawiło się 40-letnie Twinkie. To zasługa eksperymentu chemicznego, który rozpoczął się w 1976 roku po tym, jak obecnie emerytowany nauczyciel chemii Roger Bennatti uczył lekcji na temat dodatków do żywności i konserwantów.

Po opuszczeniu Twinkie przez ponad 30 lat w swojej klasie, po przejściu na emeryturę w 2005 roku, przekazał wypełnioną kremem pochodnię Dziekanowi Studentów. Dziś konfekcja pozostaje w szklanym pudle w biurze dziekana. Teraz przyciąga ogromną uwagę do szkoły, ponieważ uważa się ją za najstarszą na świecie Twinkie.

obraz

“Kiedy przeszedłem na emeryturę, mogłem zabrać go ze sobą, ale chciałem, aby pozostało z George’em Stevens’em” – powiedział Bennatti w ABC News, dodając, że ma nadzieję, że zostanie on wyświetlony i poświęcony całej przeszłości, teraźniejszości i przyszłej nauce. uczniowie liceum.

Śledź Delish w dniu Instagram.