Możesz wypić swoje Rosé z lat czterdziestych tego lata

Sezon różany jest tuż za rogiem, a tego lata nie będziesz go pił z żadnej starej butelki – wypijesz go z czterdziestu.

Spójrz tylko na to piękno:

Zobacz ten post na Instagramie

40 Oz. do wolności. @fortyouncewines #genius #sublime # yeswayrosé

Post udostępniony przez Yes Way Rosé (@yeswayrose) w dniu

Butelka o wadze 40 uncji – zazwyczaj zdegradowana do taniego piwa i likieru słodowego – z różowego może wydawać się zabawną sztuczką, aby przynieść je na grilla latem tego roku, w rzeczywistości są one bardzo praktyczne. Wysłuchaj mnie.

Prawdopodobnie przyzwyczaiłeś się do 15 dolarów za 20 dolarów za tradycyjną butelkę różu, prawda? Te butelki zawierają tylko 750 ml lub około 25 uncji wina. Ponieważ czterdzieści ma prawie dwa razy więcej, są one całkiem dobrą sprawą – zwłaszcza, że ​​znaleźliśmy jeden sklep w Nowym Jorku, sprzedając je za jedyne 16 USD..

Zobacz ten post na Instagramie

Czuję się całkiem nieźle, bo mam wino w @discoveryshny, jednym z najlepszych sklepów z winami w Nowym Jorku! Jeszcze bardziej ekscytujące, że jest w moim kapturze;) Dzięki @discoverywinesny @trevorkellogg_ @veritywines Discovery Wines 16 Ave B NYC

Post udostępniony przez Patricka Cappiello (@patrickwine) na

To wytrawne, różowe wino o jasnej strukturze nie ma się czym dziwić. Czterdzieści Wino Ounce – które również produkuje muscadet – jest produkowane w Dolinie Loary przez francuskiego winiarza Juliena Brauda, ​​więc wiesz, że jest legalne.

Zobacz ten post na Instagramie

Witaj @instagram! ��by @kissser ��

Post udostępniony przez Forty Ounce Wines (@fortyouncewines) na

Do tej pory te różowe forties są na sprzedaż w Nowym Jorku, Pensylwanii, New Jersey, Kalifornii i Kolorado. Ale będziesz musiał działać szybko, aby je znaleźć. Z powodu trudnego sezonu w Dolinie Loary firma wyprodukowała tylko 1200 skrzynek z rocznika 2016, więc “prawdopodobnie nie potrwa to długo”, mówi twórca Patrick Cappiello.

Oczywiście zawsze możesz użyć ich do napełnienia torebki z winem incognito. Po prostu nie próbuj grać z Edward Forty Hands z tymi facetami. To się nie skończy.

Śledź Delish na Instagramie.