Możesz teraz kupić marynaty Popsicles

Marynowana zupa, marynowana soda, marynowane sushi – jeśli zastanawiasz się, czy internet osiągnął szczyt pikli, odpowiedź brzmi: N-O. Przynajmniej dopóki Starbucks nie wyda ograniczonego czasu Pickle Frappuccino, a la the unicorn wszystko modne.

Van Holten’s, twórcy Pickle-In-A-Pouch i Pickleback Brine (no wiesz, na wypadek gdybyś nie był MacGuyver – na tyle, by wyrzeźbić i obsłużyć swoje strzały z prawdziwych pikli), sprzedają także Pickle Ices – AKA zamrożone tubki z sok marynowany wzbogacony w elektrolit. Są jak Otter Pops dla fanatyków solanki.

Marynata Ice Pops

Candace Braun Davison

Kostki lodu są zaprojektowane z myślą o sportowcach, zwłaszcza, że ​​sok z ogórka od dawna jest stosowany jako sposób na uwodnienie podczas wyczerpujących treningów, gdy pocisz się jak szalony. Wielu licealistów i koledzy z college’u pikują sok z marynaty, aby uniknąć skurczów podczas dni gry (choć ostatnie badania sugerują, że słona solanka nie tak właściwie pomóc tak bardzo).

W rzeczywistości tak właśnie wyobraził sobie Van Holten: Współpracownik w Alabamie wysłał wiceprezesa firmy ds. Sprzedaży i marketingu, Erica Girarda, zdjęcie znaku mrożonych pikli marynowanych.

“Sprzedawali po 1 USD za sztukę w baseballowej grze w baseball w Alabamie” – wyjaśnił. “Jeśli pojedziesz do Teksasu, Alabamy, Arkansas, Mississippi, to bardzo często można znaleźć na stoiskach koncesyjnych.”

Zespół Van Holtena zaczął myśleć o sposobach, w jakie mogliby poruszać ten pomysł. Wymyślili Pickle-Ice, dodając elektrolity do solanki, aby dodatkowo pomóc odpędzić skurcze. Są również naładowane potasem, wapniem i magnezem, aby pomóc Twojemu ciału uzupełnić składniki odżywcze, które traci podczas treningu w upale. Wygląda jednak na to, że może się wydawać, że to właśnie ten smak: te fluorescencyjne żółto-zielone wyskoki smakują jak chrupiący przysmak – i są niskokalorycznym sposobem na wyluzowanie w upalny dzień.

Pickle-Ice

Candace Braun Davison

Możesz je kupić na Amazon, bezpośrednio przez Van Holtena – w 8 paczkach lub 48 paczkach, na wypadek, gdybyś był twardy na punkcie mrożonych przekąsek – lub w różnych sklepach spożywczych i sklepach w całym kraju, za około 50 centów za sztukę. I, nadchodząc w lipcu, będziesz mógł je znaleźć w około 700 sklepach Walmart w całym kraju.

“Pikle zdają się teraz być ogromnym trendem, jak być może zauważyliście” – powiedział Girard. “Cieszymy się, że jedziemy tą falą.”

Śledź Delish w dniu Instagram.