McDonald’s ma pikantne przetargi wracają

AKTUALIZACJA: 29 grudnia 2017 r. O godzinie 12:53.

Zgodnie z obietnicą, chrupiące przetwory z McDonald’s powracają w samą porę, by rozpocząć 2018. Wciąż nie ma jeszcze słowa, kiedy przynoszą sos Szechuan dla mas.

ORYGINALNY POST: 30 listopada 2017 o 3:31 po południu.

Kiedy McDonald’s zadebiutował w wrześniu ze swoimi chrupiącymi przetarciami na maślankę, nie mieli pojęcia, jak bardzo będą popularni..

Okazuje się, że paski kurczaka z maślanką były tak popularne wśród fanów, że całkowicie się wyprzedały. Podczas gdy McDonald’s radzi sobie z problemami z dostawami, krótko zabierają one oferty z kurczaka z menu.

“Nasi klienci składają świeże chrupiące przetwory na maślankę, ponieważ popyt znacznie przewyższył nasze oczekiwania, wkrótce odejdziemy od ich serwowania w naszych restauracjach” – powiedział przedstawiciel firmy McDonald’s TODAY Food.

Fani byli zrozumiale zdenerwowany przez wiadomości.

Wygląda na to, że niektórzy dostaną swoje świąteczne życzenia w tym roku. McDonald’s potwierdził na swojej stronie internetowej, że licytacje z maślanki będą wracać do restauracji 28 grudnia. Zapewnili nawet poręczny zegar odliczający dla tych, którzy są chętni do powrotu.