McDonald’s Just Released Burgers z Silver Buns

McDonald’s robi dziś wiele, aby zwrócić naszą uwagę. W ciągu kilku miesięcy sieć zdołała całkowicie zmienić swój wizerunek, wykorzystując wszystko od samoobsługowych kiosków z burgerami po całodzienne śniadanie. I chociaż te adwentowe były świetne i – o, cześć, późno w nocy McMuffins! – najnowsze dzieło pozostawia wiele do życzenia. Szczerze mówiąc, trochę nas to zakłopotało.

Zobacz ten post na Instagramie

Burger czy skała? #mcdonalds #ModernChinaBurger #yum?

Post udostępniony przez Freda (@derffff) na

Przedstawiamy Modern China Burger na srebrnej bułce, która wydaje się być odpowiedzią na czarne bułeczki Burger Kinga w Japonii, które niedawno pojawiły się w Ameryce na Halloween. Być może gdyby McDonald’s nie odstąpił tak szybko od McWherpera, BK mógł zaoferować jakieś wskazówki. Zamiast tego zostajemy z tą obskurną szarą zdobyczą.

Bułka jest po prostu wytwarzana poprzez pieczenie czarnego sezamu w cieście, podczas gdy kanapka składa się z pasztecika wieprzowego, bekonu, sałaty lodowej i wielu amerykańskich serów, co w rzeczywistości nie brzmi tak źle. Niestety (a może na szczęście), jest dostępna tylko w Chinach do 3 listopada.

Choć nie jest to szczególnie apetyczne, ten burger ma jeden plus: nie daje żadnych niepożądanych skutków ubocznych w łazience, czyli więcej niż Burger King może powiedzieć.

Śledź Delish na Instagramie.