Ludzie tracą to przez to jasne ciasto z dyni

Jeśli chodzi o dyni, myśleliśmy, że widzieliśmy to wszystko. Zostaw to restauracji z trzema gwiazdkami Michelin, aby wymyślić szalony deser, który wysadzi każdą inną dynastię z wody.

Alinea, nazwana najlepszą trzykrotnie restauracją w Ameryce, robi fale w mediach społecznościowych za pomocą maleńkiego, przejrzystego ciasta z dyni. Po raz pierwszy opublikowany przez Chef de Cuisine Simona Daviesa 24 września, diminuitive pumpkin pie sprawi, że poczujesz się jak masz wizję rentgenowską. Możesz zobaczyć skorupę i małą kupkę bitej śmietany, ale rzeczywisty kawałek ciasta jest całkowicie czysty.

Zobacz ten post na Instagramie

Ciasto z dyni do menu upadku. #surrealizm

Post udostępniony przez Simona Daviesa (@ simon.a.davies)

W komentarzach do zdjęć Davies mówi, że jest zrobiony z dyniowego destylatu. Dokonuje się tego za pomocą maszyny zwanej “rotovap”, która tworzy klarowny płyn o smaku dowolnego jedzenia, które w niego wkładasz. Tak więc, podczas gdy ciasto wygląda jak woda (lub Jell-o), smakuje jak dynia.

Szef kuchni i Alinea Właściciel Grant Achatz opublikował w tym tygodniu zdjęcie kilku plackowanych mini-ciastek, więc wygląda na to, że deser jest oficjalnie w menu Alinei.

Zobacz ten post na Instagramie

Wyczyść ciasto z dyni @ simon.a.davies #holidays #pumpkinpie

Post udostępniony przez Granta Achatz (@grant_achatz) na

Znany z 10 do 22-daniowych kolacji i miejsc, które można zarezerwować w kilka minut, Alinea nie jest miejscem, w którym można po prostu wpaść na nowe danie. Ale to nie znaczy, że nie będziemy prześladować Instagrama, by więcej zobaczyć obłąkany deser.

Odpowiedzią na Twitterze i Instagramie było zbiorowe “WOW”, a po nim “muszę to wypróbować”.

POWIĄZANE WIDEO:

Śledź Delish w dniu Instagram.

Pobierz Delish aplikacja.

Добавить комментарий

*

62 + = 70