Kuchnia z Pizzą Kalifornią sprzedaje teraz pizzę z kalafiorową skórką

Pod koniec zeszłego roku, California Pizza Kitchen rozpoczęła testowanie skorupy pizzy z kalafiora w trzech lokalizacjach restauracji w południowej Kalifornii. Teraz, po otrzymaniu całkiem niezłej informacji zwrotnej na temat alternatywy niskowęglowodanowej, CPK wprowadza na rynek skorupę wegetariańską we wszystkich swoich lokalizacjach w Stanach Zjednoczonych..

Zobacz ten post na Instagramie

Rodzice: Zjedz swoje warzywa �� Ja: Cokolwiek powiesz �������� NOWOŚĆ Kalafiorowa pizza • ��: @chikagowy autorytet ��: @stirandstyle ��: @everythingerica #californiapizzakitchen_partners • #newCPK #poweredbycauliflower #pizza # �� #cauliflower

Post udostępniony przez California Pizza Kitchen (@californiapizzakitchen) on

Używanie kalafiora jako alternatywy dla mięsa i chleba stało się w pewnym stopniu fenomenem w ciągu ostatniego roku i wygląda na to, że jest to sposób na kalifornijską kuchnię pizzy, aby wejść w trend i zabawić się nim. Nowy dodatek menu sprawia, że ​​CPK jest pierwszą krajową restauracją oferującą skorupę kalafiorową jako opcję.

“Bogaty w składniki odżywcze i niską zawartość węglowodanów, kalafior to mocny składnik, który nadal pokazuje swoją wszechstronność i popularność jako gwiazda – nie po stronie talerza – teraz jest to pyszne płótno do naszej kreatywnej pizzy w stylu kalifornijskim!” Brian Sullivan, Starszy Wiceprezes CPK ds. Kulinarnych Innowacji, powiedział w oświadczeniu. “Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy pierwszą krajową marką restauracyjną oferującą pizzę na bazie kalafiora, która jest wyśmienitą, bezglutenową i mniej węglowodanową alternatywą dla naszego klasycznego, ręcznie robionego ciasta na pizzę – świetna opcja dla osób o wrażliwości glutenu lub po prostu szukam sprytnego sposobu na wkradnięcie większej ilości warzyw do swojego dnia. “

Nowa skorupa jest teraz dostępna we wszystkich lokalizacjach w USA, z wyjątkiem tych na lotniskach, stadionach i kampusach uniwersyteckich. Od teraz do 9 lutego, znany również jako National Pizza Day, zastąpienie klasycznego, ręcznie wyrabianego ciasta lub chrupiącej, cienkiej skorupy dla skorupy kalafiorowej będzie bezpłatne. Po tej dacie, zamówienie skorupy kosztuje gości o dodatkowe 2,50 USD.

Śledź Delish w dniu Instagram.

Pobierz Delish aplikacja.

Добавить комментарий

*

8 + = 9