Krispy Kreme-Glazed Popcorn jest tutaj, aby Erode Your Willpower

Kukurydza jest niebezpiecznie uzależniająca, pączki są niebezpiecznie uzależniające, więc nic dziwnego, że popcorn o smaku pączków byłby niesamowitym sposobem na zniszczenie diety. Co jest zaskakujące jest to, że Krispy Kreme ukrywał tę magiczną ucztę w Anglii, z dala od naszych kochających słodycze serc w Stanach Zjednoczonych..

Blog o żywności The Junk Food Aisle opublikował niedawno zdjęcie popcornu, z zastrzeżeniem, że jest ono dostępne tylko w całym stawie. Popcorn występuje w najbardziej znanym smaku Krispy Kreme: Original Glazed. Została opublikowana na kontach społecznościowych Krispy Kreme U.K. i wygląda na to, że ma szkliwioną powłokę podobną do karmelowej kukurydzy.

Zobacz ten post na Instagramie

Obrzydliwe dni traktuje = Oryginalny popcorn oszklone �� ♥ ️ #krispykreme #originalglazed #popcorn #yummy #instagood #instafood

Post udostępniony przez Krispy Kreme UK (@krispykremeuk) na

Jeśli znajdziesz się w Wielkiej Brytanii, wszystkie lokale Krispy Kreme sprzedają popcorn, zgodnie z The Junk Food Aisle. Komentatorzy zauważyli także najlepszą przekąskę filmową w sklepach takich jak Selfridges. Jak większość popcornów, jest również bezglutenowa, jak wskazywał na Facebooku pączek.

Zobacz ten post na Instagramie

Zastrzeżenie: tylko Wielka Brytania! ���� Krispy Kreme Original Glazed Popcorn! Dostępne we wszystkich lokalizacjach Krispy Kreme w Wielkiej Brytanii (i podobno od miesięcy ��) �� #thejunkfoodaisle www.thejunkfoodaisle.com

Post udostępniony przez TheJunkFoodAisle.com (@thejunkfoodaisle) na

Wyciągnęliśmy do Krispy Kreme komentarz, ale nie ma jeszcze słowa, czy pyszny brzoskwiniowy popcorn przyjedzie do Stanów Zjednoczonych. W międzyczasie zawsze możesz zdobyć swoje Krispy Kreme fix z szalonym puddingiem Anny Camp.

Śledź Delish w dniu Instagram.

Pobierz Delish aplikacja.