Kobieta Sui Costco na sałatkę z kurczakiem, która kosztuje jej miliony w rachunkach za zdrowie

Kiedy tata Chloe Rodgerson kupił od Costco sałatkę z kurczaka z rożna dwa lata temu, nie miał pojęcia, jaki drastyczny efekt będzie miał na życie jego córki.

Okazuje się, że kurczak był skażony bakterią E. coli, a podczas gdy cała 10 rodzina Rodgersonów i jej przyjaciele, którzy zjedli sałatkę, chwilowo zachorowała na skurcze żołądka, biegunkę i bóle żołądkowe, doniesienia o bezpieczeństwie żywności, Chloe trafiła do szpitala z o wiele poważniejsze problemy, a dziś wciąż zdrowieje.

Adwokaci Chloe pozwali Costco Wholesale Corp. o roszczenia obejmujące całkowitą odpowiedzialność i zaniedbanie. Według CDC, 19 osób zostało zakażonych szczepem E. coli z sałatki z kurczaka Costco w 2015 r., A pięć hospitalizowanych.

“Tuż przed zachorowaniem miałem najlepszy rok w moim życiu” – powiedziała Chloe. “A potem nagle obudziłem się z wentylatorem w gardle, dosłownie przywiązanym do łóżka szpitalnego.”

Chloe szuka pieniężnej rekompensaty za jej infekcję, kolejne rachunki medyczne – które przekroczyły już 2 miliony dolarów – i szkody, jakie wyrządziła jej karierze.

Chloe była na najlepszej drodze do zostania aktorką na Broadwayu, od pięciu lat uczyła się głosu, teatru muzycznego i tańca. Kontynuowała naukę w Konserwatorium w Utah w Utah i brała udział w filmie “Dwunastu Psów Bożego Narodzenia II”. Ona również rolę zespołu w Jason Robert Brown Parade wykonywane w Lincoln Center.

Według Newsów Bezpieczeństwa Żywności, Rodgerson zmierzał do Disney World, by występować jako księżniczka Disneya, jednocześnie zdobywając dyplom online. Z powodu infekcji E. coli musiała oddać tę robotę.

Jest u 5 do 10 procent osób, u których rozwinie się zespół hemolityczno-mocznicowy (HUS) z zakażeniem E. coli, co naraża narządy takie jak nerki i mózg. Według CDC jedna osoba opracowała HUS z sałatki z kurczaka Costco.

Rodgerson musiał usunąć duże jelita, poddać się kilku zabiegom operacyjnym i zwalczać infekcje gronkowcem podczas operacji. Koszmar trwał w 2016 r., Kiedy lekarze stwierdzili, że potrzebuje przeszczepu nerki. Na szczęście jej obecny mąż był meczem, a operacja miała miejsce w lutym 2017 r., Miesiąc po ślubie.

Od tego czasu była hospitalizowana kilka razy z powodu ryzyka odrzucenia i cierpiała na częste napady padaczkowe. Dziś jej układ odpornościowy jest nadal bardzo słaby, co powoduje, że łatwo choruje, a ona regularnie dopuszcza ją do odwodnienia.

“Ponieważ nie mam jelita grubego, trudno jest utrzymać w organizmie odpowiednią ilość płynów niezbędnych do funkcjonowania nerek” – powiedziała Delish..

Skarga sądu federalnego mówi, że Rodgerson patrzy na całe życie rachunków medycznych i wizyt, nie będzie w stanie pracować w pełnym wymiarze godzin i prawdopodobnie nie będzie w stanie pracować jako performer, ponieważ jej umiejętności zostały “na stałe zmniejszone”.

“Szaleństwem jest myślenie, że mam takie duże cele jak aktorstwo na planie filmowym czy na Broadwayu, kiedy teraz moim największym celem jest przetrwanie miesiąca bez przyznawania się” – mówi Chloe.

Ma nadzieję, że Costco, który nie wypowie się jeszcze w tej sprawie, zastosuje się do pozwu.

“Utonąłem w szpitalnych rachunkach i milczeli w tej sprawie.”

Śledź Delish na Instagramie.

Pobierz aplikację Delish.

Добавить комментарий

*

96 − = 93