Kobieta Sues Canada Dry Ginger Ale, ponieważ nie zawiera w rzeczywistości prawdziwego imbiru

To zabawne gry, dopóki nie odkryjesz, że nie ma prawdziwego imbiru w imbirowym alei. Extra Crispy donosi, że nowojorska kobieta pozwała doktora Pepper Snapple Group, ponieważ roszczenie Canada dry imbirowe z prawdziwym imbirem sprawiło, że wierzyła, że ​​napój jest zdrowszą alternatywą dla sody.

Julie Fletcher argumentuje w garniturze, że Canada Dry imbirowe piwo roszczenia być zrobione z prawdziwego imbiru, ale w rzeczywistości zawiera tylko ekstrakt imbiru. Innymi słowy, cząstki imbiru (jesteśmy tutaj naprawdę konkretni!) Są na tyle małe, że można je uznać za nieistotne..

Za Extra Crispy, pozew wyjaśnia, że ​​Julie wiedziała, że ​​korzeń imbiru może uspokoić rozstrój żołądka i często kupił Canada Dry, gdy jej dzieci chorowały. Wierzyła, że ​​korzeń imbiru w imbirowym piwie ukoi ich żołądki. I prawdopodobnie tak! Tylko mówię’.

W każdym razie, Julie nie była zadowolona, ​​gdy odkryła, że ​​napój jest “wytwarzany w laboratorium przy użyciu różnych chemikaliów i procesów ekstrakcji”. Extra Crispy notatki. Kolor skafandra stwierdza, że ​​”ekstrakt z imbiru imbiru Canada Dry nie jest” prawdziwym imbirem “, ponieważ rozsądni konsumenci rozumieją ten termin.”

Zobacz ten post na Instagramie

Dzięki smakowi prawdziwego imbiru, rzeczy będą miały prawdziwy zen. #RelaxHarder

Post udostępniony przez Canada Dry (@canadadrygingerale) on

Julie nie zgadzała się z kanadyjskimi reklamami suchymi, w których pracownicy wyciągają korzenie roślin na “Jack’s Ginger Farm” z głosem: “prawdziwy imbir, prawdziwy smak”, zgodnie z New York Post. Garnitur także zauważa, że ​​w ciągu sześciu miesięcy od dodania roszczenia “prawdziwego imbiru” sprzedaż Canada Dry wzrosła o blisko 9 procent i nadal rosła każdego roku po.

Hmm. Jestem rozsądnym konsumentem (chciałbym myśleć) i nigdy nie myślałem o zawartości imbiru Canada Dry. No cóż, do każdego z nich. Domyślam się, że dzieci Julie już nie piją piwa imbirowego!

obraz
Con Poulos

PRZED ZAMÓWIENIE TERAZ Delish Cookbook, barnesandnoble.com