Ketel One się rozwija “Diet Vodka”

W doskonałym świecie alkohol miałby zero kalorii. Dwoma pięściami pijanymi, jak pijane Kamyki Owocowe i grillowane serowe krwawe marysy, przez całe lato, bez żadnych problemów dietetycznych. Szkoda, że ​​nie jest to rzeczywistość, w której obecnie żyjemy, ponieważ ten świat brzmi dziwacznie niesamowicie. Ale nie jest tak źle – są tam bohaterowie (patrząc na ciebie, Spiked Seltzer), którzy wypuszczają niskokaloryczne napoje skierowane do świadomych zdrowia tłumów. Teraz Ketel One wchodzi również na pokład, wypuszczając swoją pierwszą “dietetyczną wódkę”.

Ketel One Botanical ma 73 kalorie na strzał (1,5 uncji), czyli o 25 procent mniej niż zwykła wódka marki. Jest też o 40 procent mniej kaloryczny niż szklanka białego wina, co wyraźnie ułatwia wybór napoju imprezowego.

Nowa linia pojawią się w trzech smakach – ogórek i mięta, brzoskwinia i kwiat pomarańczy, i grejpfruta i róża – które brzmią ekscytująco letni.

Jedno trzeba wiedzieć – Ketel One Botanical będzie sprzedawany po prostu jako “robiony z wódką”, ponieważ choć może się wydawać, że to prawdziwa okazja, technicznie nie kwalifikuje się jako prawdziwa wódka. USA i UE wymagają destylowanych alkoholi, aby 40% alkoholu zakwalifikować jako wódkę lub 37,5%, jeśli jest to odmiany aromatyzowane.

“W rzeczywistości nie istnieje klasyfikacja dla tego produktu” – mówi Jim Ruane, dyrektor Ketel One Vodka. “To nie jest smakowa wódka z powodu naszego dwupoziomowego procesu produkcji, z drugą destylacją i naparem smakowym na końcu.”

Ale niezależnie od faktu, że Botanical nie jest prawdziwą wódką aromatyzowaną – nadal będzie to smaczna (i lżejsza) wódka z napojem.

Śledź Delish na Instagramie.

Добавить комментарий

*

6 + 2 =