Jest nowy kawałek Patti LaBelle i będziesz miał obsesję

Co jakiś czas pojawia się produkt, który jest tak dobry, że natychmiast chwyta serca (i żołądki) i staje się narodową sensacją. Od 2015 roku jednym z ulubionych fanów jest słodki placek Patti LaBelle. Hype tego kupionego w sklepie deseru było tak wysokie, że jeden fan stworzył nawet wirusowe wideo, dosłownie śpiewając jego pochwały. Co więcej, Walmart oszacował, że sprzedał jedną sztukę na sekundę przez 72 godziny, a kiedy to się skończyło, sprzedawcy wymienili torty w serwisie eBay za ponad 45 USD..

Teraz Patti powraca z kolejną słodką niespodzianką, która może bardzo dobrze osiągnąć przełom w Internecie. Najnowszym elementem jej deserowego imperium jest placek z bananowym puddingiem, który składa się z warstw puddingu bananowego, musu bananowego i pokruszonych wafli waniliowych. Do tego jest 12 wafli waniliowych i jeszcze więcej pokruszonych wafli.

Ciasto z puddingu jest sprzedawane wyłącznie w Walmart i kosztuje 9,98 USD, ale wystarczy, że przekonasz się, że możesz je kupić, zanim nieuchronnie się odsprzedadzą – a następnie odsprzedać za wygórowane ceny.

Śledź Delish w dniu Instagram.

Добавить комментарий

*

− 2 = 1