Jeśli podoba Ci się Halo Top, przekręcisz się o nowe chude chude krowy

Halo Top jest darem niebios dla wszystkich, którzy potrzebują cotygodniowych (lub, no wiesz, wieczornych) upałów do lodów, ale nie chcą całkowicie wykoleić ich zdrowej diety, ale nie jesteśmy do końca pewni, że nadal będą dominować nad zdrowiem sektor mrożonego mięsa. W tym roku zarówno Enlightened, jak i Breyers opuścili wersje niskokalorycznych, niskosłodzonych, wysokobiałkowych lodów, a teraz jedna z twoich ulubionych marek wypuszcza także ich linię. Ale jak porównać wersję Skinny Cow? Złam to.

obraz
Dzięki uprzejmości Skinny Cow

Chude krowy nie są obce kontrolowanym przez kalorie mrożonym deserom – ich nazwa sugeruje to – ale ich najnowsza oferta jest nieco inna. Firma upuszcza cztery nowe kufle, a oprócz tego, że są niskokaloryczne, są również pełne białka. Zdecydowanie podąża ona za formułą Halo Top, ale właśnie tam ją pokonał – podczas gdy lody Halo Top przynoszą 20 gramów białka na kufel, chudy krowy mają od 22 do 23 gramów na pół kwarty, czyli o kilka mniej niż pierś z kurczaka o wadze 3 uncje. Tak jak, tak właściwie zapakowane z białkiem.

obraz
Dzięki uprzejmości Skinny Cow

Cztery smaki obejmują Oh My! Vanilla Bean, Mint Chip Mashup, Fudgetastic Java i Oh Fudge Cookie. Będą sprzedawać po 5,49 USD za sztukę i będą kalorii od 330-370 za pół kwarty. Możesz je zdobyć u następujących sprzedawców: Publix, Hannaford, Target, Kroger, Central Market, Giant Eagle Inc i Hy Vee.

[h / t Impulsive Buy

Śledź Delish w dniu Instagram.

Pobierz Delish aplikacja.