Japonia próbuje zrobić lody z kurczakiem

Niedawno zwróciliśmy twoją uwagę na sneakersy z kurczaka i wafelki Nike, które są w zasadzie najbardziej hołdem dla jednego z naszych ulubionych dań brunchowych. A teraz mamy nowatorskie podejście do smażonego kurczaka, z którym możemy się podzielić. Zdobądź to, smażone lody o smaku kurczaka.

Zgadza się. Smażona. Kurczak. Lód. Krem. Po prostu pozwól temu się zatopić.

obraz
Rakieta Nowa 24

Nie jesteśmy pewni, czy śmiać się, płakać, czy ścigać się w najbliższym miejscu, sprzedając mashup z dziką żywnością, ale zdecydowanie jesteśmy zainteresowani.

Według Rocket News 24 ta słodka i pikantna uczta została opracowana jako opcja deserowa na festiwalu Karaage w Japonii. Dla tych z Was, którzy nie znają Karaage, jest to kurczak smażony w japońskim stylu, co oznacza, że ​​musi być wykładniczo lepszy niż nasz smażony kurczak, ponieważ genialny naród, który wymyślił sushi, prawdopodobnie nie popełni żadnego błędu.

Zdjęcie reklamujące lody najwyraźniej tłumaczy się na “Lody Karaage ?! Musisz podjąć to wyzwanie!” To oczywiście sprawia, że ​​jesteśmy trochę sceptyczni, ponieważ jedzenie, które jest “wyzwaniem” jest ogólnie oznaką, że rzeczy mogą stać się naprawdę brzydkie, prawdziwe szybko.

Podziwiamy japońskiego ducha, który zawsze ma kuchnię, która utrzymuje ludzi w palcach (takich jak omlety z marshmallow lub te hot-dogach o smaku coca-coli), ale ponieważ w najbliższym czasie nie uda nam się dotrzeć do Japonii, sądzimy, że po prostu się musicie usiąść na tym.

W międzyczasie, jeśli jesteście tacy jak my i nagle czujecie potrzebę posmakowania jakiegoś dobrego staromodnego smażonego kurczaka, możecie dostać kanapkę z nadzieniem z bomby w jednej z tych restauracji lub stworzyć własną wersję delisha.

Śledź Delish w dniu Instagram.