Guy Fieri i jego syn Hunter udali się na Bahamy na tydzień rekinów i wypróbowali świeże Ceviche

Guy Fieri i jego syn, Hunter, dołączyli do Tygodnia Rekinów, udając się na Bahamy, aby dowiedzieć się więcej o rekinach i poznać lokalną kuchnię. W klipie ze specjalnej promocji Shark Week, Guy Fieri’s Feeding Frenzy, Facet i Łowca są na pokładzie łodzi, gdzie dość dosłownie patrzą, jak ceviche się przygotowuje (a potem je oczywiście).

Neil Watson, kapitan łodzi, wyjaśnia, że ​​najważniejszym składnikiem ceviche są świeże ryby – jak to wskazuje na bardzo wyraźnie świeżo złowioną rybę na blacie. Okazuje się, że to Lionfish, który jest bardzo jadowity. Neil mówi, że złapał go ręcznie, a ja jestem pod wrażeniem.

Neil idzie dalej do “filetowania ryb” i usuwa swoje kolce, a następnie je wycina (w tym momencie zaczyna wyglądać jak ryba, którą kupuję w sklepie). Guy i Hunter obserwują, jak dodaje cytrusy, cebulę i paprykę. Rzuca to w torbę Ziploc, głosi “Nic tu nie ma!”, A potem zbierają swój pierwszy smak z krakersami.

Werdykt? “Ceviche z kopnięciem!” Facet mówi.

Nie wszyscy możemy mieć możliwość zrobienia ceviche na łodzi ze świeżo złowionymi rybami, ale spróbujcie tego przepisu i przekąski na własnej ceviche, podczas gdy ty dostroisz się do reszty Tygodnia Sharka!

obraz
Con Poulos

PRZED ZAMÓWIENIE TERAZ Delish Cookbook, indiebound.org

Добавить комментарий

*

4 + 1 =